موج
کدخبر : ۳۴۹۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349849

جت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده ؛

امام جمعه بندرعباس با اشاره به این که دشمن با تمام توان خود در حوزه آسیب به امنیت اجتماعی موضع گرفته است گفت: اقدامات خوب و جهادی نیروی انتظامی، روحیه و امید را در سایر حوزه ها و در بین مردم تقویت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان  در مراسم صبحگاه عمومی با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی در تمامی حوزه ه ها، گفت: اقدامات خوب و جهادی نیروی انتظامی، روحیه و امید را در سایر حوزه ها و در بین مردم تقویت می کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده  با بیان اینکه برای ما باعث افتخار است که نیروی انتظامی در عرصه های مختلف با اقتدار، امنیت را به رخ تمام دنیا می کشاند، افزود: اینها همه محصول تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی و سایر دستگاه های امنیتی است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود در حوزه آسیب به امنیت اجتماعی موضع گرفته است،  تصریح کرد:  در تأمین امنیت اقتصادی و پدیده قاچاق نیز  نقش ناجا در کشور کم نظیر و حتی می توان گفت بی نظیر است.

محمد عبادی زاده با اشاره به  این‌که نیروی انتظامی مرکز ثقل مبارزه با قاچاق را بر روی دریا گذاشته، اقدام شایسته ای است، گفت: نیروی انتظامی با ورود به حوزه فرهنگی و اجتماعی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی توانسته با تلاش جهادی امنیت همه جانبه و متوازن را در سطح استان برقرار نماید.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: ما امروز در شرایط و موقعیتی قرار داریم که تروریست‌هایی که اطراف ما قرار گرفته اند همانند یک شیر پیر غرش می کنند اما در مقابل نیروهای نظامی و انتظامی زمین گیر شده اند و به خاطر همین تلاش ها است که می توانیم امنیت را به رخ دیگر کشورها و دشمنان بکشیم.

وی ادامه داد: ما امروز در حالی هفته ناجا را گرامی میداریم که هفته ناجا فرصت مناسبی است که با این سازمان خدوم با مروری به کارنامه ارزشمند خود نسبت به باز نگری و رفع معایب اقدام و ضریب موفقیت ها را افزایش دهد.

امام جمعه بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد: به شهدای ناجا و خانواده های شهدا و محضر مبارک فرماندهی کل قوا درود می فرستم و از خانواده های محترم کارکنان نیروی انتظامی که خود به نوعی ایثارگری می کنند کمال تشکرو و قدردانی را دارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها