موج
کدخبر : ۳۴۸۸۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348894

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمودرضا مرادی هشدار داد: متأسفانه در موج جدید کرونا، تعداد بیماران بدحال افزایش‌یافته و برای همین هر تعداد که تخت بستری برای بیماران کرونایی داریم، باید به میزان 30 تا 50 درصد آن‌ها تخت ICU داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به رکورد زنی‌های دوباره کرونا در کرمانشاه، گفت: در حال حاضر روزانه به‌طور میانگین 106 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری می‌شوند که رکورد جدیدی محسوب می‌شود.

مرادی از افزایش چشمگیر بستری‌ها و فوتی‌های کرونا در کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: با توجه به اینکه در مهرماه بستری هم‌زمان 528 نفر رسید، متأسفانه رکورد فوت 15 نفر در یک روز رخ داد و میانگین فوت روزانه در مهرماه 6 نفر است.

وی در خصوص افزایش تخت‌های بستری بیماران کرونایی کرمانشاه نیز اظهار داشت: در حال حاضر دو بخش جدید برای بستری بیماران کرونایی اضافه‌شده و 55 تخت در بیمارستان فارابی و 35 تخت در بیمارستان امام رضا (ع) به تعداد تخت‌های بیماران کرونایی استان اضافه‌شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تاکید بر اینکه هنوز کمبود تخت بستری در کرمانشاه نداریم، خاطرنشان ساخت: اگر تعداد بیماران بستری افزایش پیدا کند به‌ناچار دیگر بخش‌های درمانی در بیمارستان‌های مختلف هم تعطیل‌شده و به این بیماران اختصاص می‌یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    تا روزی پنجاه شصت هزار نفر فوتی کرنا هنوز خیلی فاصله دارید انگار هنوز استارت هم نزده آید متاسفانه کرمانشاه از گذشت تا حالا در تمام زمینه ها عقب مانده بوده
    مگر خدا لطفش شامل کرمانشاهی ها بشود وگرنه همچنان در قعر جدول می‌مانید

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها