موج
کدخبر : ۳۴۸۰۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348005

سردار سید مجید میراحمدی خبر داد:

جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح از تلاش سرویس های اطلاعاتی دشمن برای بهره برداری از اراذل و اوباش با هدف برهم زدن امنیت مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار سید مجید میراحمدی در سفر به استان اصفهان که به منظور ارزیابی اقدامات قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش فرماندهی انتظامی استان انجام شده بود ، از تلاش سرویس های اطلاعاتی دشمن برای بهره برداری از اراذل و اوباش با هدف برهم زدن امنیت مردم خبر داد و گفت: تصمیم نظام این است که با مخلان امنیت به هر شکلی که هستند قاطعانه برخورد شود.

 وی اظهار داشت: با توجه به مطالبات جدی و به حق مردم مبنی بر برخورد قاطعانه با افراد شرور و اراذل و اوباش و نگرانی هایی که در نامه ها، تماس ها و ارتباطات حضوری خود نسبت به برخی تهدیدها، ارعاب و عربده کشی این عده اعلام می کردند و در رأس آنها خواسته فرمانده معظم کل قوا که فرمودند: «باید مسئله امنیت به طور اتم برقرار باشد.» به همین خاطر تصمیم بر این گرفته شد که قرارگاهی برای مبارزه با پدیده اراذل و اوباش در کشور تشکیل شود.

این مقام ارشد ستاد کل نیروهای مسلح افزود: بر همین اساس 20 مرداد ماه امسال ستاد کل نیروهای مسلح به فرمانده نیروی انتظامی ابلاغ کرد که قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش را هم در سطح ناجا با مسئولیت خود و هم در استان ها و شهرستان ها با مسئولیت فرماندهان انتظامی استان ها و شهرستان ها تشکیل دهد و فرماندهان سپاه، بسیج، روسای ادارات کل اطلاعات و مسئولان دستگاه قضائی هم عضو این قرارگاه باشند.

سردار میرحیدری بیان کرد: در ادامه آیت الله رئیسی هم از این تصمیم استقبال کرده و به همه دادستان های سراسر کشور ابلاغ کرد که با سرعت و قاطعیت به پرونده این  افراد رسیدگی شود .

مسئول ارزیابی قرارگاه های مبارزه با اراذل و اوباش ناجا گفت: نتیجه بدست آمده از سرکشی که به استان های مختلفی داشتیم نشان می دهد در مدت زمان کوتاهی که از تشکیل این قرارگاه ها می گذرد اقدامات مؤثری در این حوزه صورت گرفته و برخورد ناجا با اراذل و اوباش بسیار مقتدرانه، شجاعانه و انقلابی بوده است.

وی اظهار داشت: در مدت 2 روزی هم که در استان اصفهان بودیم ارزیابی ها حاکی از آن است که الحمد الله با آنکه سردار "میرحیدری" مدت کوتاهی است به فرماندهی انتظامی این استان منصوب شدند اما با روحیه جهادی و انقلابی به میدان آمده و اقدامات خوبی را در زمینه مبارزه با اراذل و اوباش انجام دادند و زمینه رضایتمندی مردم را نیز فراهم کردند که جا دارد تا از وی و همکارانشان تشکر کنم.

جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح به دیدارش با مسئولان قضائی استان اصفهان هم اشاره کرد و اظهار داشت: انتظار ما از دستگاه قضایی این است که حتماً متناسب با جرم وجنایتی که اراذل و اوباش انجام می دهند با آنها برخورد سریع و قاطعی صورت گیرد  تا ان شاء الله با اقدام هماهنگ نیروی انتظامی و دستگاه قضائی، این دغدغه جدی مردم به سرعت برطرف شود.

برخورد ناجا با اراذل و اوباش، مقتدرانه، شجاعانه و انقلابی

وی با بیان اینکه مبارزه با پدیده اراذل و اوباش، یک کار دراز مدت است و با جدیت و قاطعیت بیشتر دنبال خواهد شد خاطر نشان کرد: خبر خوبی که می توانم به مردم بدهم این است که هم نیروهای انتظامی و هم عزیزان دستگاه قضائی و هم نیروهای سپاه و بسیج به طور هماهنگ و منسجم به میدان آمدند تا این نگرانی مردم را به سرعت و به میزانی که اطمینان بخش باشد برطرف کنند و ان شاء الله شاهد نتایج بسیار خوب این اقدامات خواهند بود.

سردار میراحمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه اطلاعاتی از سؤ استفاده معاندان و دشمنان نظام از اراذل و اوباش به دست آمده بیان کرد: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد هم معاندان و ضد انقلاب و هم سرویس های اطلاعاتی دشمن به دنبال بهره برداری از اراذل و اوباش برای برهم زدن امنیت مردم هستند.

وی افزود: برخی از این افراد که در اغتشاشات آبان ماه سال 98 دستگیر شدند به صراحت اعتراف کردند که اجیرشده معاندان بوده و آنها از قبل برای این کار سازماندهی شده بودند و برای انجام هر گونه اقدام خشونت آمیز به حسابشان پول واریز می شد.

جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح با هشدار به افراد شرور و اراذل و اوباش تصریح کرد: ممکن است بعضی از این افردا اقداماتی که انجام می دهند با واسطه باشد و ندانند که آلت دست دشمنان هستند و از آنها سؤ استفاده می شود اما به هر حال تصمیم نظام این است که با قاطعیت با مخلان امنیت به هر شکلی که باشند برخورد قاطع انجام شود و در این خصوص هم هیچ گونه تعارفی با کسی نداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها