موج
کدخبر : ۳۴۷۸۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347805

با حضور معاون عمران استانداری اصفهان انجام شد؛

2 بلوار هاتف و عطار در منطقه قائمیه خمینی شهر با حضور معاون عمران استانداری اصفهان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، معاون عمرانی استانداری استان اصفهان در آیین افتتاح بلوارهای هاتف و عطار در منطقه قائمیه خمینی شهر گفت: شهرخمینی شهر از نظر تراکم یکی از پرتراکم ترین شهرهای استان است و فعالیت های عمرانی بسیار خوبی توسط شهردار خمینی شهر و تیم شورای اسلامی شهر خمینی شهر صورت پذیرفته تا جایی که در خمینی شهر هر هفته یک افتتاح انجام می شود.

حجت اله غلامی از نقش فرمانداران وهماهنگی بین دستگاه های مختلف و مدیران اجرایی شهرها سخن گفت و افزود: در هر شهرستانی که تعامل بین مسئولان و فرمانداران فزونی دارد شاهد توسعه ویژه در آن شهرستان ها بوده ایم.

وی در خصوص وقایع اخیر تشریح کرد: خمینی شهر از صدوهشت شهر شهرستان های استان، یکی از پرتراکم ترین شهرهای استان و دومین شهر متراکم کشور است ویکی از علل اصلی بیماری کرونا در این شهرستان تراکم بالای شهرستان خمینی شهر است و متاسفانه گزارشات غلطی در این خصوص ارائه شده است.

شهردار خمینی شهر نیز از افتتاح دوبلوار با تخصیص اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان خبرداد و افزود: کلنگ زنی دو بلوار استاد طلایی و سیداشرف نیز با اعتباری بالغ بر دومیلیارد تومان انجام شد و ظرف ماه های آینده جهت رفاه حال شهروندان آن منطقه به بهره برداری خواهد رسید.

 علی اصغر حاج حیدری از افتتاح یک پروژه عمرانی در هفته خبرداد و افزود: بحمدلله سعی شهرداری و شورای اسلامی شهر خمینی شهر بر این مبنا بوده است که تمام مناطق و محلات به صورت متوازن و عادلانه از خدمات شهرداری برخوردار شوند و تا کنون توانسته ایم قسمت بسیاری از مناطق و محلات را آسفالت نموده و یا بهسازی کنیم.

این مقام مسئول بیان کرد: طول بلوار هاتف ۵۵۰ متر است که تسهیل در تردد و کاهش ترافیک را برای همشهریان به دنبال دارد.

فرماندار شهرستان خمینی شهر نیز از تعامل شهرداری و شورای اسلامی شهر خمینی شهر جهت عمران و آبادانی شهر تشکر نمود وگفت: با پیگیری های مستمر فرماندار در خصوص تخصیص اعتبار برای ساخت زندان و انتقال زندان خمینی شهر به بیرون از شهر نیز خبر خوش دیگری برای مردم خمینی شهر بود.

بلوار هاتف

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    آقای شهردار خمینی شهر برای محرومیت جوی آباد قدیم هم فکری بکنید چرا در این هفت هشت سال دوره مسئولیت شما تا بحال کار عمرانی در این محله انجام نشده است !!!

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها