موج
کدخبر : ۳۴۷۶۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347606

با توجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود با توجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری، از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز با رشد ابرهای همرفتی در ساعات بعدازظهر و شب، در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی پیش بینی می شود.

عارفی افزود: در غالب ارتفاعات استان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد مورد انتظار است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: توصیه می شود با توجه به فعالیت سامانه همرفتی و وقوع بارش های رگباری، از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.

عارفی با اشاره به اینکه وضعیت دریا طی امروز مساعد خواهد بود،در ساعات بعدازظهر وزش باد سطحی در تنگه هرمز پیش بینی می شود، عنوان کرد: 

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان در پایان با بیان اینکه از لحاظ دمایی نوسان یک تا دو درجه ای دما در استان پیش بینی می شود، اضافه کرد: از صبح چهارشنبه  تا روز پنجشنبه در مناطق دریایی استان افزایش سرعت وزش باد جنوب شرقی ( در محدوده 37-30 کیلومتر در ساعت) سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها