موج
کدخبر : ۳۴۷۳۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347394

مترقب تاکید کرد:

رییس کل دادگستری استان کردستان با اشاره به دستور رییس قوه قضاییه مبنی بر برخورد قاطعانه با جرایم اقتصادی و زمین خواری گفت: در استان کردستان با همکاری ارگان هایی نظیر سپاه پاسداران با این جرایم برخورد قاطعانه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدرضا مترقب رییس کل دادگستری استان کردستان در دیدار با فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و شهدای انقلاب اسلامی با خون رنگین خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

رییس کل دادگستری استان کردستان تاکید کرد: دستگاه قضایی استان با جدیت هرچه تمام‌تر با موضوع زمین‌خواری و جرایم اقتصادی برخورد می‌کند و برای تحقق این مهم به همکاری ارگان‌های مختلف از جمله سپاه پاسداران نیازمند است.

وی خاطرنشان کرد: از زمان ورود آیت‌الله رئیسی به قوه قضاییه برخورد جدی با فساد از درون و برون دستگاه قضایی شدت گرفته و ما به وسیله دستگاه‌های نظارتی درون دستگاهی این موضوع را رصد می‌کنیم و تاکنون در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مترقب افزود: همه مسئولین باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، چرا که زمینه خدمت‌رسانی را برای ما فراهم نموده است.

سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان هم در این دیدار ضمن تقدیر از حضور رییس کل دادگستری استان و هیئت همراه از آمادگی سپاه بیت‌المقدس استان برای هرگونه همکاری با دستگاه قضایی در برخورد با فساد در استان خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها