موج
کدخبر : ۳۴۷۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347015

رئیس کل دادگستری استان یزد تاکید کرد: تسریع در رسیدگی و تکریم ارباب رجوع با رویکرد صلحی و ایجاد سازش، دو اصل مهمی است که باید مورد اهتمام باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد در بازدیدی از قبل اعلام نشده با حضور در ساختمان مرکزی شورای های حل اختلاف یزد با کارکنان و مراجعین این مجتمع دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن دیدار با کارکنان قضایی و اداری و مراجعان حاضر در مجتمع، به دریافت دیدگاه ها در خصوص نحوه خدمات دهی و بررسی روند فعالیت‌ها و نظارت بر عملکرد مجموعه و رعایت تکریم ارباب رجوع پرداخت.

وی در این بازدید که همزمان با شروع ساعت کاری صورت گرفت ضمن حضور در شعب  شورای حل اختلاف و گفت‌وگو با قضات و کارکنان، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و مسائل و مشکلات موجود را بررسی کرد.

دهشیری بر لزوم کاهش زمان رسیدگی به پرونده به ویژه تعیین تکلیف پرونده های مسن باقی مانده در شوراهای حل اختلاف  تاکید کرد و اظهار داشت: تسریع در رسیدگی و تکریم ارباب رجوع با رویکرد صلحی و ایجاد سازش، دو اصل مهمی است که باید مورد اهتمام باشد.

شایان ذکر است بازدیدهای سرزده از حوزه‌های قضایی مختلف در استان یزد، از سیاست‌های اصلی دادگستری استان یزد در دوران تحول قوه قضائیه است که منشاء اصلاح روند امور و رضایت مندی کارکنان و افزایش روحیه نشاط آنها می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها