موج
کدخبر : ۳۴۶۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346610

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: بستر مناسبی فراهم شده تا بتوانیم نسل جوان دختران دانشجو را برای فردای پس از تحصیل و حضور در جامعه آماده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدهادی عسکری در آئین تجلیل از برگزیدگان رویداد کمند که در سالن همایش‌های دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به اینکه رویداد کمند حاصل جلسات مشترک با معاونت زنان وزارت علوم است، اظهار کرد: به دنبال تعریف فرآیندی آموزش محور، پژوهش محور و تثبیت فعالیت بانوان در جامعه بودیم که به رویداد کمند رسیدیم.

وی با بیان اینکه باتوجه به اینکه 10 استان میزبان این رویداد بودند توانستیم هزار نفر را آموزش دهیم، مطرح کرد: در هر استان و دانشگاه بیش از 100 ایده و تیم شرکت کردند و در نهایت 100 تیم به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به برگزاری سمینارهای تخصصی، عنوان کرد: در تفاهم نامه به دانشگاه‌ها الزام کردیم که با همکاری با پارک علم و فناوری ایده‌ها به مراحل اجرایی برسند.

وی با بیان اینکه خروجی‌های این رویدادها نباید رها شوند، خاطرنشان کرد: تلاش کردیم که از صندوق امید اعتبار دو میلیارد تومانی به برگزیدگان ایده‌ها پرداخت کنیم.

عسکری با اشاره به اینکه امروز نخستین اختتامیه این رویداد است، تصریح کرد: خروجی‌های 10 رویداد کمند حتما به خلق بانوان توانمندی منجر می‌شوند که می‌توانند در آینده جامعه اسلامی نقش آفرین باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها