موج
کدخبر : ۳۴۶۳۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346349

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کردستان ضمن برشمردن محورهای این جشنواره افزود: ششمین دوره جشنواره رسانه ایی ابوذر دی ماه امسال در سنندج برگزار میشود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، توفیق مفاخری شامگاه امروز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران استان کردستان در سنندج، اظهار داشت: ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و سامانه www.aboozarha.ir برای دریافت آثار شرکت کنندگان طراحی شده است.

وی افزود: آثار ارسالی از سوی شرکت کنندگان از آذر ماه سال گذشته تا آذر ماه سال جاری باید در یکی از رسانه‌های معتبر مکتوب و یا مجازی منتشر شده باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کردستان با بیان اینکه این دوره از جشنواره در 10 محور برگزار می‌شود، ادامه داد: جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب، بسیج و حوزه‌های اقدام و امیدآفرین، مسائل صنفی خبرنگاران، ویروس کرونا و کمک مومنانه، بصیرت و دشمن‌شناسی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه و بخش ویژه برگزار می‌شود که بخش ویژه به بحث امنیت در منطقه و نقش امنیت در توسعه پایدار استان اختصاص یافته است.

مفاخری به بخش‌های این جشنواره نیز اشاره کرد و یادآور شد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، عکس، موشن‌گرافی، یادداشت و فیلم از طریق سامانه مذکور به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه 30 آذر ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان است، بیان کرد: هر شرکت کننده در تمام محورها می‌تواند شرکت و در هر بخش نیز می‌تواند پنج اثر ارسال کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کردستان با بیان اینکه برای اولین بار داوری آثار توسط داوران کشوری انجام می‌شود، گفت: برنامه‌ریزی شده تا در 21 دی ماه سال جاری هم‌زمان با سالروز شهادت اولین شهید بسیجی رسانه کشور، ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر کردستان برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها