موج
کدخبر : ۳۴۶۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346249

اصغر حاج حیدری تشریح کرد:

شهردار خمینی شهر عملکرد 6 ماهه شهرداری خمینی شهر در بحث نهضت آسفالت و عمران شهری را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اصغر حاج حیدری از بهسازی و تکمیل بلوار سردار سلیمانی به عنوان سخت ترین پروژه در دست اقدام خبر داد و گفت: از بزرگترین و سخت ترین پروژه های عمرانی شهر، ورودی شهر خمینی شهر است که در تعامل با اداره راه و شهر سازی به شهرداری خمینی شهر واگذارشد بهبود و اصلاح بلوار آزادگان است که با اتمام آن به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری خواهد شد،آسفالت آن از میدان استقلال شروع شده و تا مرکز شهر ادامه خواهد داشت،طول این بلوار 5 کیلومتر است که با بیست کیلومتر جدول گذاری و در چهار لاین در حال احداث و بهسازی است.

وی بیان داشت: خیابان خلیج فارس از دیگر پروژه های سنگین است و نیاز به کوه برداری دارد و تا منطقه دوشاخ ادامه می یابدو فاز اول بهسازی آن  از لادر تا منطقه دوشاخ در حال انجام است.

این مقام مسئول ادامه داد: احداث پارک وازیچه از دیگر اقدامات شهرداری خمینی شهر است که امیدواریم بتوانیم آن را در کمترین زمان آماده کرده و در اختیار مردم آن منطقه قرار دهیم.پارک ساحلی که قسمتی ازآن قبلا به اتمام رسید و مرحله بعدی آن در حال تکمیل است.

شهردار خمینی شهر از اتمام و ساخت چندین بلوار در شهر خمینی شهر سخن گفت و توضیح داد: بام سبز پروژه عظیم دیگری است که با قدرت در حال اتمام است و نوروز امسال به بهره برداری می رسد وافتتاح خواهد شد.

وی از ساخت  و بهسازی بلوار های باغبان ،بلوار ماربین و پروفسور میردامادی و احداث میدانی بین خیابان عماد سیادت و  پروفسور میردامادی که از ورودی های خوب خمینی شهر است در آینده ای نزدیک خبر داد.

حاج حیدری گفت: رفع گره سنگین ترافیکی کانال اصغر آباد که در رفت وآمد شهروندان تسهیل ایجاد می شود، آزادسازی ضلع جنوبی خیابان حافظ که از ردیف ماده هشت تامین شد و ظرف سه ماه آینده از بلوار دوشاخ تا میدان صنعت که منطقه کارگاهی در این قسمت قرار دارد آسفالت آن تا ماه های آینده عملی خواهد شد.

شهردار خمینی شهر بیان کرد: خیابان استاد طلایی از اول خیابان سید اشرف شروع شده  به میدان کوزه متصل می شود دو منطقه فضای سبز کار بر روی آن شروع شده و تا پایان ماه های آینده به مردم تحویل داده می شود.

 حاج حیدری در خصوص آزاد سازی بلوار سید اشرف گفت: آزادسازی های آن انجام شده و از میدان صنعت به جوی گاردر متصل خواهد شد.

وی افزود: همچنین بلوار فردوسی ازمیدان نماز شروع شده و تا بلوار فیض الاسلام ادامه می یابد از دیگر فعالیت های شهرداری خمینی شهر است.

حاج حیدری از نهضت آسفالت به طور یکسان در تمام مناطق خبر داد و افزود: تمام محلات شهر خمینی شهر آسفالت شده و در برخی مناطق مثل جوی آباد جدید حجم زیادی از آسفالت به این منطقه تعلق گرفت.

وی اذعان کرد: شهرداری بدهکاری قابل توجهی ندارد و هدف ما تلاش و آبادانی شهر است چون خمینی شهر خانه ما محسوب می شود و مبالغ جذب شده توسط شهرداری  در جای مناسب خود صرف خواهد شد.

اصغر حاج حیدری با تاسف گفت: تورم قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد و برخی ادارات توانایی و قدرت انجام بعضی امور را ندارند چون بودجه آنها کفاف مخارج موجود را نمی دهد.

شهردار خمینی شهرتاکید کرد: تمام شهروندان خمینی شهر باید از امکانات رفاهی برخوردار شوند وتیم شهردار و شورای اسلامی شهر تلاش خود را برای آبادانی شهر به کار بسته و این روند ادامه خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خدا قوت خدمت شهردار محترم و اعضای شورا ی شهرو تمامی پرسنل شهرداری

  • پاسخ

    آقای شهردار فکر محله جوی آباد قدیم هم باش تا بحال هیچ کار عمرانی در این محله انجام نداده اید ...

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها