موج
کدخبر : ۳۴۵۶۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345629

​نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، در دیدار با خانواده شهید علی یزدی و حسن مرادبیگلو گفت: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران تکریم ارزشهای دفاع مقدس است، این قشر ارزشمند پاسدار ارزشهای دوران دفاع مقدس است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا زاکانی ​نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت‌الاسلام حسن هنرمند مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، با خانواده در دیدار با خانواده شهید علی یزدی و  حسن مراد بیگلو از خانواده‌های شهدا و جانبازان بخش جعفریه قم دیدار کردند.

علیرضا زاکانی در این دیدار گفت: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران تکریم ارزشهای دفاع مقدس است، این قشر ارزشمند پاسدار ارزشهای دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار نظام اسلامی است، تکریم این عزیزان موجب معرفی الگوهای ایثار و پایداری به جامعه است.

 نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شهدا و رزمندگان اسلام گوش به فرمان رهبری شجاع، حکیم، مدبر و با بصیرت و با انگیزه های دینی و ملی در دوران دفاع مقدس حضور یافتند و  دشمنان اسلام را به شکست کشاندند.

زاکانی ادامه داد: اکنون چهل سال از دوران دفاع مقدس می گذرد و ملت ایران پایبند به ارزشهای شهدا در برابر دشمنان ایستادگی نموده است.

شهدا و ایثارگران پرچم‌‌های عزت نظام اسلامی هستند

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در این دیدار با اشاره به تقدیم 6000 شهید در دوران دفاع مقدس گفت: امروز مفتخریم خدمت گزار 80 هزار نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در استان قم هستیم .

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: شهدا و ایثارگران پرچم های عزت و افتخار نظام اسلامی هستند و دیدار و تکریم از این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت در مسئولان و هم باعث دلگرمی این عزیزان است.

وی اضافه کرد: ملت ما همواره خود را مدیون ایثار و از خود گذشتگی و صبر ایثارگران می داند، امروز مفتخریم خدمت گزار این قشر ارزشمند هستیم و امید است بتوانیم خدمتی صادقانه به جامعه ایثارگر ارایه کنیم.

در پایان این دیدارها از خانواده معظم شهید علی یزدی و جانباز هشت سال دفاع مقدس حسن مرادبیگلو تقدیر بعمل آمد. شهید علی یزدی در سال 1333 متولد شد و در عملیات فتح المبین سال 1360 در منطقه تپه چشمه مجروح گردید و بر اثر شدت جراحات در فروردین سال 1361 به شهادت رسید. جانباز 70درصد حسن مراد بیگلو نیز در سن 18 سالگی در منطقه شلمچه بر اثر اصابت تیر به کمر به درجه جانبازی نایل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها