موج
کدخبر : ۳۴۵۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345404

مهرداد خورسندی خبر داد:

سرپرست گنجیه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان از راه اندازی دفتر گنجینه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهرداد خورسندی بیان کرد: هدف از راه اندازی دفتر گنجینه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان جمع آوری اسناد، مکاتبات، عکس ها، اشیا و تجهیزات مرتبط با تاریخ صنعت آب و فاضلاب و نمایش آن ها در قالب یک موزه تاریخی برای عموم شهروندان است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان نخستین شرکتی به شمار می رود که از سال 1345 به طور همزمان کار استحصال، انتقال و توزیع آب آشامیدنی و همچنین جمع آوری، انتقال، تصفیه و دفع فاضلاب را با عنوان سازمان آب و فاضلاب اصفهان آغاز کرد.

مهردادخورسندی بیان کرد: سابقه بیش از نیم قرن خدمت رسانی به شهروندان و لزوم جمع آوری، حفظ و نمایش آثار و مستندات نخستین شرکت آب و فاضلاب کشور، ضرورت راه اندازی این دفتر را نشان می دهد.

سرپرست گنجیه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان اضافه کرد: طی سال های اخیر تلاش بسیاری برای جمع آوری و نگهداری صحیح انواع تجهیزات شده است. این تجهیزات شامل وسایل و ابزاری می شود که به وسیله آنها مردم تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب در استان اصفهان قرار گرفتند.

به گزارش موج؛ دفتر گنجینه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان در ساختمان شماره دو شرکت واقع در میدان جهاد و در ضلع غربی عمارت تاریخی صارمیه واقع شده است. همچنین علاقه مندان می توانند از این پس با شماره تلفن های 32363066 و 32364061 داخلی 272  تماس گرفته و طرح ها و پیشنهادهای خود را با گنجینه و مرکز اسناد آبفای استان اصفهان در میان گذارند.

آبفا اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها