موج
کدخبر : ۳۴۴۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344811

به مناسبت هفته تعاون مسابقات ورزشی دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با 46 نفر شرکت کننده در رشته های دارت و طناب زنی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های زیرمجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

در این دوره از مسابقات 46 نفر شرکت کننده در رشته های دارت و طناب زنی در دو بخش بانوان و آقایان با هم به رقابت پرداختند.

در رشته طناب زنی آقایان به ترتیب حمیدرضا باغیانی از مدیریت درمان تامین اجتماعی یزد ، مرتضی ملاحسینی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان و جلال قاسمی از مدیریت درمان تامین اجتماعی توانستند رتبه های اول تا سوم را از آن خود کنند.

همچنین در بخش دارت آقایان به ترتیب علیرضا همدانی زاده از اداره کل بهزیستی، حمید رضا باغیانی از مدیریت درمان تامین اجتماعی و امین روستایی اداره کل بهزیستی یزد توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند.

در بخش طناب زنی بانوان نیز خانم ها بتول ادهمی از اداره کل فنی و حرفه ای، نجمه بمانی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی و طیبه خلخال از اداره کل بهزیستی مقام های اول تا سوم این بخش را به دست آوردند.

مقام های اول تا سوم مسابقه دارت بانوان به کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تعلق گرفت و به ترتیب خانم ها طیبه زارع مدیریت درمان تامین اجتماعی، مهدیه رحمانی مدیریت درمان تامین اجتماعی و فاطمه کریمی مدیریت درمان جوایز را از آن خود کردند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات  کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی، اداره کل بهزیستی، اداره کل فنی و حرفه ایی و صندوق کارآفرینی امید استان یزد حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها