موج
کدخبر : ۳۴۳۳۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343332

مدیر عامل شرکت توزیع برق یزد گفت: اقدامات در مدیریت مصرف برق تابستان از جمله تقدیر از بانوان منتخب در کاهش استفاده از برق، تهیه و پخش موشن گرافی که در کشور رتبه اول را کسب کرد و پویش هر شهروند یک همیار برق را داشتیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آرش نواب مدیر عامل شرکت توزیع برق یزد با بیان اینکه امسال هیچگونه قطعی برق نداشتیم، گفت: امسال همکاری صنایع استان یزد در پیک بار مصرف برق، غالب بود به طوری که پیک بار شرکت توزیع برق یزد به یکهزار و 11 مگاوات تا 25 شهریور ماه رسید که 88درصد بار مصرف برق توسط صنایع استان یزد کاهش داده شد و این نشان از همکاری خوب صنایع استان دارد.

نواب در خصوص همکاری ادارات استان یزد گفت: تعداد اداراتی که بر حسب درصد همکاری تقسیم بندی شدند26 درصد بود و این نشان می دهد 51 درصد ادارات استان یزد تا 70 درصد بار مصرف را کاهش دادند و همکاری خوبی داشتند.

وی در خصوص تعداد روستاهای دارای برق گفت: در سال 96 به 920 روستا می رسید که هم اکنون 938 روستا دارای برق هستند و رشد 2/0 را داشتیم همچنین میزان برق مصرفی در بخش تجاری استان از سال 94 به میزان 55درصد رشد داشته است و باید اعلام کنم خاموشی به اذای هر مشترک در سال منفی 70 درصد است و این رشد یزد در پایداری شبکه توزیع برق را می رساند.

وی با اعلام اقدامات شرکت توزیع برق یزد در دولت تدبیر و امید گفت: میزان برق مصرفی در صنعت دو میلیون مگاوات بوده که تا کنون54 درصد رشد داشته، در بخش خانگی برق رسانی 31 درصد، در بخش کشاورزی 7درصد و در بخش عمومی 36 درصد رشد برق رسانی داشتیم.

وی افزود: سه هزار و 360 متر شبکه فشار متوسط احداث شده است همچنین پروژه های روشنایی شهری، توسعه روشنایی شهری و احداث شبکه های روشنایی شهری از این دسته هستند.

نواب با اشاره به فعالیت های فرهنگسازی مصرف برق عنوان کرد: این اقدامات در مدیریت مصرف برق تابستان از جمله تقدیر از بانوان منتخب در کاهش استفاده از برق، تهیه و پخش موشن گرافی که در کشور رتبه اول را کسب کرد و پویش هر شهروند یک همیار برق را داشتیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها