موج
کدخبر : ۳۴۲۱۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342111

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان رشد و افزایش ابر رخ خواهد داد و وقوع رگبار پراکنده باران و رعد و برق همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد در این مناطق دور از انتظار نیست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز دوشنبه، بیست و هفتم امرداد ماه در ساعات ابتدایی صبح، مه رقیق صبحگاهی پدیده غالب سواحل و جزایر خواهد بود. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در ساعات صبح تا ظهر در دریای عمان و شرق تنگه ی هرمز، وزش بادهای جنوب شرقی دریا را در این محدوده کمی مواج خواهد کرد، همچنین در ساعات بعد از ظهر و شب نیز، افزایش سرعت بادهای شمال غربی برروی خلیج فارس سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد که جزایر غربی استان (کیش و لاوان) را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد، لذا توصیه می شود تردد شناورها بویژه شناورهای سبک، صیادی و تفریحی با احتیاط صورت پذیرد. 

عارفی ادامه داد: طی ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات هرمزگان رشد و افزایش ابر رخ خواهد داد و وقوع رگبار پراکنده باران و رعد و برق همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد در این مناطق دور از انتظار نیست.

 معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان در پایان اضافه کرد: از نظر دمایی تا پایان هفته جاری، تغییرات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها