موج
کدخبر : ۳۴۰۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340972

کریم زارع اعلام کرد:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان بیان داشت: کمیته امداد اصفهان پایدارترین مشاغل مددجویی کشور را ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در سال گذشته مددجویان کمیته امداد اصفهان دارای پایدارترین فرصت های شغلی در بین مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور بودند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان یکی از برنامه های مهم این نهاد است، گفت: در کمیته امداد استان اصفهان کسب موفقیت در زمینه اشتغال مددجویان به گونه ای که باعث ایجاد درآمد پایدار برای انها باشد اهمیت بالایی دارد و برای همین، حجم گسترده ای از تلاش امدادگران اصفهانی بر تحقق این هدف متمرکز شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: در بین مشاغل ایجاد شده برای مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور، مددجویان اصفهانی بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در سال ۹۸ دارای پایدارترین فرصت های شغلی بوده اند.

زارع استعداد سنجی، مهارت آموزی، راستی آزمایی و بررسی همه جانبه طرح های اشتغال پیشنهادی مددجویان را از عوامل عمده هدایت صحیح منابع اشتغال این نهاد به جامعه هدف عنوان کرد و افزود: پس از اجرای طرح نیز نظارت مستمر، ارائه خدمات جانبی از قبیل آموزش همزمان با اجرا، پرداخت تسهیلات مجدد توسعه و گسترش و همچنین کمک به بازاریابی و فروش از عوامل عمده تاثیرگذار در پایداری شغل های ایجاد شده برای مددجویان اصفهانی است.

وی کمیته امداد اصفهان را در ارزیابی جامع کیفی و کمی عملکرد اشتغال و خودکفایی سال ۹۸ موفق به کسب رتبه سوم سازمانی در بین ۳۱ استان کشور اعلام کرد و گفت: همراهی خیران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار و همچنین نیروهای جهادگر می تواند به ارتقای شاخص عملکرد اشتغال کمیته امداد اصفهان و به دنبال آن بهبود پایدار شرایط معیشتی نیازمندان استان، کمک کند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در پایان گفت: برنامه این نهاد در سال ۹۹ نیز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و اهمیت بسیار زیاد تقویت بنیان های اقتصادی خانوارهای نیازمند، بر رونق تولید و افزایش تعداد مددجویان خودکفا شده متمرکز شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها