موج
کدخبر : ۳۳۹۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339718

معاون استاندار کرمانشاه:

جلسه بررسی مشکلات انتقال سند مالکیت املاک و اراضی متعلق به کمیته امداد به مردم به ریاست مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیرکل مسکن کمیته امداد کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در این جلسه ضمن اشاره به لزوم همکاری و توافق شورای شهر و شهرداری در خصوص وضعیت سنددار شدن املاک در شهرستان صحنه، گفت: با تعیین تکلیف اسناد مالکیت اراضی و املاک کمیته امداد شرایط مردم برای ساخت‌وساز و انجام سایر امور مربوطه نیز تسهیل خواهد شد.

سالاری بابیان اینکه سال‌هاست مردم فاقد مالکیت هستند و باید تسریع در انتقال اسناد انجام شود؛ اظهار داشت: تلاش‌هایی برای واگذاری مالکیت املاک شهر صحنه به ساکنان این شهر قبلاً صورت گرفته که به نتیجه نرسیده است؛ اما امروز انتظار داریم با همراهی و همدلی شورای شهر و شهرداری و پیگیری فرمانداری مشکلی که مردم سال‌هاست با آن درگیر هستند حل شود و در این زمینه کمیته امداد نیز مشارکت و مساعدت لازم را انجام خواهد داد.

وی افزود: در این نشست موضوع تاًمین مسکن مددجویان صحنه نیز موردبحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است که تمام صحن شهرستان صحنه اعم از منازل، اماکن تجاری، ادارات و مدارس به‌جز آنچه در زمین‌های کشاورزی و تابع قانون اصلاحات ارضی است و بخشی از زمین‌هایی که مشمول قانون 147 و 148 قانون ثبت بوده تابه‌حال به نام کمیته امداد امام (ره) بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها