موج
کدخبر : ۳۳۷۹۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337905

ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به مناسبت روز عفاف و حجاب و با دستور کار عفاف و حجاب شهرستان یزد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با دستور کار عفاف و حجاب شهرستان یزد با ریاست علیرضا جدیدی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری یزد و مسئولین مربوطه نشست ستادصیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با دستور کار عفاف و حجاب شهرستان یزد در محل سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد.

️در این نشست علیرضا جدیدی با اشاره به اینکه حجاب به عنوان یک ارزش دارای آثار گوناگونی است که یکی از آنها باعث پایداری و مستحکم‌شدن پیوند خانوادگی می‌باشد، گفت: از آثار اولیه رعایت حجاب در جوامع، استحکام نهاد خانواده به‌عنوان کوچک‌ترین و مهم ترین نهاد اجتماعی است.

وی افزود: زن در سایه حجاب به موازات رسیدن به درجات بالای، کمال شخصیت خودش را حفظ می‌کند.

سپس اعضای حاضر گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص عفاف و حجاب را (برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره رایگان به ویژه جوانان با موضوعات عفاف و حجاب، اعزام مبلغ و مبلغه به مدارس، مجالس و مراکز فرهنگی برای تبیین مسئله عفاف و حجاب، ارائه مشاوره گروهی و فردی جوانان و نوجوانان، نصب بنر و پوستر در محیط اداری با موضوع عفاف و حجاب، استفاده از فضای مجازی در خصوص ارسال مطالب زیبای عفاف و حجاب برای اطلاع‌رسانی، برگزاری کلاس‌های آموزشی پیرامون عفاف و حجاب، اجرای برنامه‌های بلندمدت از مهدکودک ها که می تواند تاثیرگذار باشد) را ارائه نمودند و  پس از بحث وتبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد:

کلیه اعضا جلسه  با توجه به گرامیداشت هفته عفاف و حجاب نسبت به انتخاب کارمند برگزیده عفاف و حجاب در سطح ادارات شهرستان اقدام نمایند.

از طرف فرمانداری شهرستان ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تاکید هر چه بیشتر در خصوص عفاف و حجاب به تمام ادارات شهرستان ارسال شود.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، منشور عفاف و حجاب ادارات سطح شهرستان برای بازبینی مجدد به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ارسال شود و همچنین مسابقه پیامکی عفاف و حجاب در هفته عفاف و حجاب در سطح ادارت شهرستان برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها