موج
کدخبر : ۳۳۶۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336426

به همت مخابرات منطقه اصفهان صورت گرفت؛

به همت مخابرات منطقه اصفهان کلیه فرمانداری های استان اصفهان به شبکه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران متصل شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، به همت مخابرات منطقه اصفهان و براساس تفاهم نامه استانداری و مخابرات طرح اتصال کلیه  فرمانداری های استان اصفهان به شبکه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران به بهره برداری رسید.

 مدیر مخابرات منطقه اصفهان با اشاره به اهمیت اجرای این طرح اظهار کرد: با تحقق این پروژه که در ۲۴ نقطه گام بسیار بزرگی در راستای  تحقق دولت الکترونیک و بسترسازی زیرساخت ها برداشته شده است.

مهدی حیدری زاده افزود: در راستای تحقق شعار سال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در کلیه مراحل اجرای این طرح از تجهیزات و توان داخلی استفاده شده که قطعا می تواند به رونق کار و  جهش تولید داخلی کمک کند.

 استاندار اصفهان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از اجرایی شدن این طرح عنوان کرد: در دنیای تکنولوژی ما ناگزیر به استفاده از جدیدترین روش های ارتباطی هستیم و نمونه بارز نیاز به این نوع ارتباطات را در این روزهای کرونایی شاهد بودیم.

عباس رضایی گفت: همت مخابرات منطقه اصفهان در اجرای این طرح ستودنی است و امیدواریم با تلاش مضاعف این مجموعه همچون گذشته شاهد افزایش کمیت و کیفیت زیرساخت ها و  سرویس های مخابراتی در سراسر استان عزیز اصفهان  باشیم.

مخابرات اصفهان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها