موج
کدخبر : ۳۳۶۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336185

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: توصیه می شود شناورهای سبک و صیادی از تردد در نیمه غربی خلیج فارس خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت تردد ایمن سایر شناورهای متردد در این منطقه صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز شنبه چهار دهم تیرماه، در ساعات ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی پدیده غالب سواحل و جزایر خواهد بود.

وی افزود: شرایط دریا جهت ترددهای دریایی در محدوده استان مساعد پیش بینی می شود، و در نیمه غربی خلیج فارس افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی سبب مواج شدن این مناطق دریایی خواهد شد.

عارفی عنوان کرد: توصیه می شود شناورهای سبک و صیادی از تردد دریایی در نیمه غربی خلیج فارس خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت تردد ایمن سایر شناورهای متردد در این منطقه صورت پذیرد.

وی با اشاره به ایتکه تداوم وزش این بادها تا صبح فردا پیش بینی می‌شود، افزود: ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان (بیشترارتفاعات شرقی) رشد و افزایش ابرناکی رخ خواهد داد و وقوع رگبار باران و رعد و برق همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد دور از انتظار نخواهد بود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان اضافه کرد: از نظر دمایی، تا اواسط هفته جاری، روند افزایش 1 تا 3 درجه ای دما پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها