موج
کدخبر : ۳۳۵۷۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335753

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل از تامین آب مورد نیاز اراضی شرکت‌های بزرگ کشاورزی و بنگاه‌های اقتصادی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل ظهر امروز در نشست با مدیران شرکت کشت، صنعت و دامپروری مغان اظهار داشت: آب مورد نیاز اراضی شرکت‌های کشاورزی و بنگاه‌های اقتصادی استان اردبیل تامین می‌شود

وی با اشاره به ظرفیت‌های منطقه مغان در حوزه کشاورزی افزود: منطقه مغان در حوزه کشاورزی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای دارد که باید دستگاه‌های اجرایی نیز به آن‌ها توجه جدی داشته باشند که قطعا در تحقق جهش تولید موثر خواهد بود.

جنگی مرنی با بیان اینکه خدمات آبیاری بی‌وقفه در اراضی کشاورزی ارائه می‌شود تصریح کرد: شرکت کشت، صنعت و دامپروری مغان با توجه به ظرفیتی که در حوزه کشاورزی دارد باید برای تامین آب مورد نیاز آن نیز بی‌وقفه در تلاش باشیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل با تاکید بر اینکه در تامین آب کشاورزی استان مشکلی وجود ندارد بیان کرد: با ارتقا و توسعه سامانه انتقال آب به اراضی شاهد بهبود وضعیت آبرسانی به اراضی کشاورزی کشت و صنعت مغان هستیم و در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

وی صرفه جویی در مصرف آب را ضروری دانست و اظهار کرد: با توجه به قرارگیری در فصل گرم تابستان صرفه جویی در مصرف آب را باید به عنوان امری ضروری در اولویت و دستور کار ویژه قرار دهیم و در این موضوع کوشا باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها