موج
کدخبر : ۳۳۴۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334186

6 تا 27 تیرماه؛

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف از 6 تا 27 تیرماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک گفت: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف در استان با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از ۶تیر آغاز می‌شود و تا ۲۷ ادامه دارد.

وی افزود: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف در استان اصفهان به مرکزیت  ۸شهرستان خواهد بود و این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر با ۱۳۵۷نفر ثبت نام کننده  برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام بلک با اشاره باینکه اولین شهرستان برگزار‌کننده این مسابقات در استان اصفهان نائیین خواهد بود، گفت: پس از شهرستان نائین به ترتیب چهل و سومین دوره مسابقات اوقاف در شهرستان‌های جلگه و جرقویه ، اصفهان ،خمینی شهر، کاشان ، لنجان ،نجف آباد ، گلپایگان  و آران و بیدگل در بازه زمانی ۶ تا ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود.

 این مقام مسئول افزود: شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، قرائت، ترتیل و اذان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مدیرکل اوقاف اصفهان گفت: رشته‌های دعاخوانی و تفسیر در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات برگزار نمی‌شود و برگزاری آن به مرحله استانی موکول شده است و مرحله استانی مسابقات در اصفهان همزمان با سراسر کشور مردادماه برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها