موج
کدخبر : ۳۳۳۵۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333574

اطلاعیه‌ شیوه برگزاری آزمون ورودی جامعه الزهرا(س) و زمان دریافت کارت از سوی اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: به اطلاع داوطلبان آزمون سال تحصیلی 1400-1399 می‌رساند آزمون ورودی در سطح 2، سطح 3 و بازپذیری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

آزمون ورودی سطح 4 به صورت متمرکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی  به صورت متمرکز در شهر قم- جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار خواهد شد.

دریافت کارت آزمون از روز چهارشنبه 21 خرداد آغاز شده است. در کارت داوطلبانی که آزمون آنها به صورت مجازی برگزار می‌شود، ساعت و زمان برگزاری آزمون، نام کاربری و رمز عبور، آدرس سامانه آزمون مجازی درج خواهد شد. اما در مقطع سطح 4 ساعت و زمان و مکان آزمون درج شده است.

آزمون مجازی سال تحصیلی 1400-1399 به صورت دو مرحله ای اجرا می شود:

1-  مرحله اول آزمون درعصر روز دوشنبه مورخ 26 خرداد 1399 برگزار خواهد شد که شرکت در این آزمون برای همه داوطلبان سطح 2 و3 و بازپذیری الزامی است. این آزمون آزمون علمی نیست و صرفاً یک آزمون شبیه سازی شده آزمون اصلی است تا داوطلبان با نحوه ورود و شرکت در آزمون مجازی آشنا شوند تا نسبت به رفع ابهامات و مشکلات پیش از آزمون اصلی اقدام گردد.

توجه: به همه شرکت کنندگان این آزمون 10 امتیاز ویژه تعلق خواهد گرفت که به امتیاز آزمون اصلی آنها اضافه خواهد شد.

2- مرحله دوم آزمون در روز جمعه مورخ 30 خرداد 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد. داوطلبان سطح 2 و بازپذیری صبح روز جمعه در ساعت تعیین شده در کارت آزمون باید در آزمون شرکت نمایند. مدت زمان آزمون برای داوطلبان سطح 2، 80 دقیقه و داوطلبان بازپذیری 70 دقیقه است.

آزمون داوطلبان سطح 3 در عصر روز جمعه مورخ 30 خرداد 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد. مدت زمان آزمون 80 دقیقه خواهد بود.

آزمون داوطلبان سطح 4 صبح روز جمعه مورخ 30 خرداد 1399  به صورت حضوری در شهر قم برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و فایل های آموزشی در اطلاعیه های بعدی ارائه خواهد شد.

دریافت کارت جلسه آزمون سطح ۲، ۳ و بازپذیری

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم آزمون سطوح 2 و 3 و بازپذیری می‌رساند با استفاده از کد رهگیری خود از لینک ذیل می‌توانند نسبت به دریافت کارت جلسه آزمون اقدام نمایند.

داوطلبان برای شرکت در آزمون باید به نکات ذیل توجه نمایند:

الف: دفترچه راهنمای شرکت در آزمون آنلاین  را به طور کامل مطالعه نمایند.

ب: امکان شرکت در آزمون از طریق گوشی‌های هوشمند، تبلت و رایانه وجود دارد. اما بهتر است از رایانه استفاده نمایید.

ج: داشتن اینترنت پرسرعت برای شرکت در آزمون الزامی است.

د: برای ورود به سامانه و شرکت در آزمون آنلاین، حتماً باید از مرورگر به روزرسانی شده گوگل کروم یا موزیلا استفاده کنید؛ در غیر این صورت ممکن است برای شرکت در آزمون با مشکلاتی مواجه شوید.

و: همانطور که در اطلاعیه ها  و کارت آزمون آمده است آزمون در دو تاریخ برگزار می شود:

* آزمون آزمایشی عصر روز دوشنبه مورخ 26 خرداد 1399

تبصره : شرکت در این آزمون الزامی است و به همه  شرکت کنندگان در آزمون آزمایشی 10 امتیاز، علاوه بر امتیاز آزمون اصلی اعطاء می شود. بخشی از سؤالات آزمون از دفترچه راهنمای آزمون آنلاین طراحی شده است؛ لذا لازم است قبل از شرکت در آزمون آزمایشی دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید.

* آزمون اصلی روز جمعه مورخ 30 خرداد 1399

دریافت کارت آزمون سطح ۴

به اطلاع همه داوطلبان محترم سطح 4 می‌رساند با استفاده از کد رهگیری خود از لینک ذیل می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

کارت آزمون داوطلبان محترم سایر سطوح ان شاء الله ازساعت 24  روز پنج شنبه مورخ 22 خرداد قابل دریافت می باشد.

داوطلبان سطح 4 لازم است ضمن مطالعه کامل نکات بیان‌شده در کارت آزمون، پرینت کارت آزمون را به همراه کارت شناسایی خود برای شرکت در آزمون ارائه نمایند؛ در غیر این صورت از شرکت آنها در آزمون جلوگیری خواهد شد.

تذکر: آن دسته از داوطلبان سطح 4 که برای دریافت کارت خود مشکل دارند می‌توانند مشکل خود را از طریق سامانه ارسال و پیگیری درخواست‌ها گزارش کنند تا پیگیری شود.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها