موج
کدخبر : ۳۳۳۴۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333406

در جلسه کمیته برنامه ریزی جاسک عنوان شد؛

فرماندار جاسک، گفت: اولویت دولت تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام است و مدیران باید تلاش کنند علاوه بر جذب این اعتبارات، اعتبارات ملی و استانی نیز برای توسعه شهرستان در حوزه های مختلف به ویژه زیر ساختی جذب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور معاون و کارشناسان مدیریت برنامه و بودجه استان برگزار شد، گفت: این اعتبارات در فصل های انرژی، حمل و نقل، توسعه عمران شهری و روستایی، فرهنگ و هنر، دین و مذهب، کشاورزی و منابع طبیعی، ورزش و تفریحات، امور اداری، بهداشت و درمان، آب و فاضلاب، صدا و سیما، دفاع و آموزش است.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک بیان کرد: اولویت دولت تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام است و این اعتبارات بیشتر در این راستا است و مدیران باید تلاش کنند علاوه بر جذب این اعتبارات، اعتبارات ملی و استانی نیز برای توسعه شهرستان در حوزه های مختلف به ویژه زیر ساختی جذب کنند.

رادمهر افزود : باید در مطالبات مردمی اصرار بیشتری کرد و از اعتبارات موجود نهایت استفاده را جهت ایجاد رفاه عمومی و توجه به محرومیت زدایی در دستور کار قرار داد.

نماینده عالی دولت در جاسک گفت: توزیع اعتبارات هدفمند، واقع گرا و متناسب با مسائل و مشکلات حوزه های عمرانی، فرهنگی، خدماتی، آموزشی و غیره بوده و رضایت حداکثری مردم نهایت تلاش مجموعه دولت در شهرستان حاصل توسعه و عمران نقاط مختلف شهری و روستایی و عشایری خواهد بود.

وی بابیان اینکه 200 میلیارد ریال این اعتبارات از محل قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، 126 میلیارد ریال و 30 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک و دارایی است، افزود: اگر چه این اعتبارات محدود است اما اعتبار بسیار خوب و موثری از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری و توسعه سواحل مکران درجهت توسعه سواحل مکران و رفع محرومیت در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان جاسک در پایان این جلسه گفت: از جمله پروژه ها می توان به احداث باند دوم کریدور بندرعباس و جاسک، توسعه شبکه آب روستایی، ایجاد راه های روستایی، ایجاد زیر ساخت های آبزی پروری، کشاورزی و شیلات، آموزش و بهداشت، ورزش، انرژی، اشتغال و گردشگری که میتواند تحولات اساسی را در توسعه ایجاد کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها