موج
کدخبر : ۳۳۳۳۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333369

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: از نظر دمایی افزایش نسبی دما در استان پیش بینی می شود و با ماندگاری هوای گرم در هفته آینده گرمای هوا در استان محسوس تر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: امروز پنجشنبه، بیست و دوم خرداد ماه طی ساعات صبح تا ظهر وضعیت جوی و دریایی آرام و پایداری برروی استان حاکم خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:  دریا نیز در ساعات صبح تا ظهر آرام و شرایط جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود.

عارفی عنوان کرد: در ساعات بعد از ظهر وزش بادهای جنوب غربی برروی تنگه هرمز پدیده غالب خواهد بود، لذا توصیه می شود در ساعات بعد از ظهر تردد شناورها با احتیاط انجام شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت سامانه مونسونی در ساعات بعد از ظهر افزایش و رشد ابرهای همرفتی در ارتفاعات استان پیش بینی شده و لذا وقوع رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت وزش باد در این نواحی دور از انتظار نیست.

عارفی در پایان اضافه کرد:  از نظر دما یی افزایش نسبی دما در استان پیش بینی می شود و با ماندگاری هوای گرم در هفته آینده گرمای هوا در استان محسوس تر خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها