موج
کدخبر : ۳۳۳۳۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333334

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر اکثر شهرستان‌های استان به لحاظ کرونا در وضعیت زرد و جوانرود تنها شهرستان قرمز استان در بحث کرونا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مهدی محمدی وضعیت استان کرمانشاه آمار ابتلا به کرونا را در وضعیت هشدار عنوان کرد و ابراز داشت: در حال حاضر روند ابتلا به کرونا در شهرستان جوانرود به شکل خطرناکی در حال افزایش و اعلام وضعیت قرمز است.

وی بابیان این مطلب که طبق آمار یک‌ماهه اردیبهشت تا خردادماه سال جاری درروند ابتلا به کرونا در شهرستان جوانرود از 41 مورد به 366 مورد رسیده است، اظهار داشت: در جوانرود در سه روز گذشته نشان می‌دهد که از 268 مبتلا در روز 18 خرداد به 366 مبتلا در روز گذشته رسیده است.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بابیان این مطلب که محور اصلی کنترل بیماری با خود مردم است، خاطرنشان ساخت: با توجه به وضعیت ابتلا به کرونا در جوانرود، مردم این شهرستان باید بااحتیاط بیشتری در بحث پیشگیری از ابتلا به کرونا داشته باشند و با در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضروری و رعایت نکات بهداشتی باعث قطع زنجیره انتقال این بیماری شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها