موج
کدخبر : ۳۳۳۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333215

رئیس حوزه هنری قم به همراه گروهی از معاونین و همکاران خود از دفتر خبرگزاری موج قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مهدی سیدین‌نیا رئیس حوزه هنری قم ، محمد غفاری معاون فرهنگی حوزه هنری قم و مهدی بهمنی مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی حوزه هنری قم پیش از ظهر امروز از دفتر خبرگزاری موج بازدید و با سرپرست این رسانه در استان قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه شهر مقدس قم بخصوص بارگار ملکوتی حضرت معصومه(س)، اظهار کرد: یکی از شاخص‌های قم که موجب جلب توجه برای فعالیت‌های فرهنگی در استان قم شده وجود ظرفیت عظیم نیروی انسانی برای انجام این‌گونه فعالیت‌ها است.

قم، شهر مورد توجه جهانیان

رئیس حوزه هنری قم با اشاره به اینکه متاسفانه در شهر قم سرمایه گذاری لازم در بحث هنر انجام نشده است، تصریح کرد: نبود زیرساخت‌های لازم برای پاسخ به تمام نیازهای مخاطبین در حوزه هنر ازجمله اصلی‌ترین دلایل این موضوع است.

محمد غفاری معاون فرهنگی حوزه هنری قم نیز با اشاره به اقدامات فرهنگی و هنری که در این استان انجام می‌شود، مطرح کرد: در حوزه‌های مختلف شاهد بودیم هنرجوهای حوزه هنری پس از طی کردن یک دوره آموزشی فشرده توانستند در جشنواره‌های استانی رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دهند.

روح الله غیاثی سرپسرت خبرگزاری موج قم در این دیدار با اشاره به مشکلات فرهنگی در استان، عنوان کرد: باتوجه به هجمه‌های بسیاری که در قم وجود دارد، حوزه هنری باید تغییرات عمده‌ای در فعالیت‌های خود ایجاد کند.

هم‌فکری میان نهادهای فرهنگی قم، این استان را به اوج می‌رساند

وی از وجود مراکز فرهنگی متعدد در استان یاد کرد و گفت: یکی از راهکارهای موثر برای اقدامات بهتر حوزه هنری ایجاد یک هم فکری منسجم میان این سازمان‌های فرهنگی است.

غیاثی در ادامه نکاتی در مورد مشکلات مالی رسانه‌ها بیان کرد و افزود: مدیران برای اینکه به موفقیت برسند باید از مشاوران رسانه بهره گرفته و اصحاب رسانه را در جریان فعالیت‌ها قرار دهند؛ یکی از مشکلات عمده مدیران کشور که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است کارکردن آن‌‎ها در سایه و خاموش بودن در حوزه اطلاع رسانی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها