موج
کدخبر : ۳۳۲۹۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332947

رامین صادقی:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی استان با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مربوطه رفع مشکلات طرح‌های تولیدی استان در سال جهش تولید پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل  در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان اظهار داشت: در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی استان با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مربوطه رفع مشکلات طرح‌های تولیدی استان در سال جهش تولید پیگیری می‌شود.

وی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و اهداف وزارت صمت مبنی بر حمایت از واحد‌های تولیدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان در راستای جهش تولید اقدام به بررسی و حل مشکلات واحد‌های تولیدی استان می‌کنیم.

صادقی تصریح کرد: همچنین در این خصوص جلسه‌ای با حضور استاندار اردبیل و جلسه‌ای نیز با مدیران عامل بانک سپه و بانک صنعت و معدن برگزار شده است که به ارائه به هنگام و سریع تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی در مناطق مختلف استان تاکید شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: بانک‌های عامل طرح‌هایی که در حال احداث هستند و نیاز به تسهیلات دارند نیز قول مساعد داده‌اند تا تسهیلات مورد نیاز آن‌ها را تامین کنند.

وی گفت: طی برنامه‌ریزی و رایزنی‌های به عمل آمده در روزهای آینده معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز به همراه هیاتی به استان سفر خواهند کرد تا به مشکلات واخدهای تولیدی رسیدگی نمایند.

صادقی ادامه داد: مشکلات طرح‌های مهم تولیدی و صنعتی استان نیز که در حال احداث هستند و در سال 99 به بهره‌برداری خواهند رسید نیز در این سفر مورد تاکید خواهد بود که سریعاً مشکلات رفع شده و تا امسال به بهره‌برداری کامل برسند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها