موج
کدخبر : ۳۳۲۸۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332847

در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم انجام شد؛

متخصص جراح عمومی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم گفت: بیمار دختر بچه ای 9 ساله که با علائم بزرگی و درد شکم به بیمارستان مراجعه و عمل بیمار موفقیت آمیز بوده که با شرایط پایدار در بخش جهت ادامه درمان بستری شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امیر مسعود عزیز پور متخصص جراح عمومی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، در گفتگو با خبرنگار موج، افزود: در معاینات اولیه با توجه به وزن کم بیمار و بزرگی شکم ، وجود توده در شکم این کودک مشهود بود.

عزیزپور ضمن تشکر از تیم جراحی، بیان کرد: بیمار بعد از انجام آزمایشات تشخیصی اولیه و تکمیلی از جمله سونوگرافی و سی تی اسکن با تشخیص توده شکمی تحت عمل جراحی قرار گرفت و توده 5 کیلویی از شکم کودک خارج شد.

وی با بیان موفقیت بودن عمل جراحی گفت: بیمار با شرایط خوب در بخش جراحی بستری و تحت مراقبت بعد از قرار گرفت و نمونه به پاتولوژی ارسال شد.

گفتنی است؛ نخستین عمل آنژیوگرافی در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم انجام شد.

متخصص جراحی عمومی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) از عمل آنژیوگرافی بیمار آقای 35 ساله که به دنبال تصادف به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کرده بود خبر داد.

عزیزپور افزود: بیمار در پی تصادف دچار شکستگی باز استخوان پا شده بود که در معاینات بالینی اولیه به دلیل نداشتن جریان خون در انتهای اندام ها و با شک به آسیب عروقی پا در اتاق عمل مورد عمل آنژیوگرافی (on table) قرار گرفت.

وی در پایان بیان داشت: عمل بیمار موفقیت آمیز بوده و با شرایط پایدار در بخش جهت ادامه درمان بستری شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها