موج
کدخبر : ۳۳۲۵۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332598

اکبر صمدی:

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: در حال حاضر برای راه‌اندازی ناحیه صنعتی 68 هکتاری بخش مرادلو و لاهرود شهرستان مشگین‌شهر برنامه‌ریزی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر صمدی فرماندار شهرستان مشگین‌شهر صبح امروز در بازدید از ناحیه صنعتی مشگین‌شهر اظهار داشت: در حال حاضر برای راه‌اندازی ناحیه صنعتی 68 هکتاری بخش مرادلو و لاهرود شهرستان مشگین‌شهر برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی افزود: حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف رونق ناحیه صنعتی و اشتغال آفرینی پایدار مورد تاکید دولت است و در شهرستان مشگین‌شهر نیز در دستور کار قرار گرفته است.

صمدی تصریح کرد: به‌همین منظور مبلغ یک میلیارد ریال برای مطالعه و امکان‌سنجی این ناحیه در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان مشگین شهر بیان کرد:  ۲۵ واحد تولیدی و اقتصادی فعال و ۵ واحد راکد و نیمه فعال در ناحیه صنعتی مشگین شهر وجود دارد.

وی اظهار کرد: ۵۹ هکتار اراضی با اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد ریال جهت رفع موانع تولید از جمله زیرساخت‌های آب، برق، گازرسانی و جدول‌گذاری و آسفالت در شهرک صنعتی شهدای انقلاب میرکندی و ناحیه صنعتی رضی با ۱۰ واحد تولیدی اجراء و ۴ مورد به بهره‌برداری رسیده است.

صمدی گفت: برای این منظور یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده و ۵۰ هکتار برای توسعه ناحیه صنعتی از طریق اداره راه و شهرسازی تحویل داده می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها