موج
کدخبر : ۳۳۲۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332559

سفیر بنگلادش در ایران:

سفیر بنگلادش در ایران گفت:‌ پل معلق مشگین ‌شهر با جاذبه ‌هایی که برای آن طراحی و اجرا شده، واقعا زیبا و چشم ‌نواز بوده و هیجان این پل وصف‌ناپذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اعظم ساکار سفیر بنگلادش در ایران در بازدید از پل معلق مشگین‌ شهر اظهار کرد: پل معلق مشگین‌شهر با جاذبه‌هایی که برای آن طراحی و اجرا شده، واقعا زیبا و چشم‌نواز است.

وی بیان کرد:‌ با وجود اینکه ما در کشوری زندگی می‌کنیم که پل‌ها و رودخانه‌های زیادی در آن وجود دارد ولی هیجان پل معلق مشگین‌شهر وصف‌ناپذیر است و یکی از مجموعه‌های مهم در جذب گردشگر به شمار می‌رود.

سفیر بنگلادش در ایران استفاده از ظرفیت‌های بومی برای احداث و راه‌اندازی مجموعه پل معلق مشگین‌شهر را شایسته قدردانی دانست و تصریح کرد:‌ استفاده از تکنسین‌ها و کارشناسان داخلی برای احداث این مجموعه که بزرگ‌ترین پل معلق خاورمیانه به شمار می‌رود، شایسته قدردانی است.

ساکار اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه پل معلق مشگین‌شهر را مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و افزود: در بدو ورود گیت‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا نصب شده بود که جا دارد به همین منظور از مدیرعامل مجموعه پل معلق مشگین‌شهر تشکر کنم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل گفت:‌ زیبایی‌های این استان را شنیده و علاقمند به سفر به اردبیل بودم تا این زیبایی‌ها و جاذبه‌ها را از نزدیک ببینم که با مشاهده این زیبایی‌ها به عینه مشخص شد که تمامی تعریف‌ها در این زمینه برازنده استان اردبیل است.

 

اعظم ساکار سفیر بنگلادش در ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها