موج
کدخبر : ۳۳۱۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331907

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از جذب ۴۲۰۰ حامی اصفهانی برای ایتام کمیته امداد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: 4200 نیکوکار اصفهانی در ماه مبارک رمضان به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

وی افزود: در ماه رمضان امسال با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا ۴۲۰۰ نیکوکار گران‌قدر اصفهانی به جمع حامیان ایتام و فرزندان نیازمند پیوستند.

این مقام مسئول ادامه داد: با این وجود در ابتدای ماه مبارک پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۳۳۳۳ برای مشارکت غیرحضوری نیک اندیشان اصفهانی در این طرح راه اندازی شد و در دهه سوم ماه مبارک  نیز با فراهم شدن امکان برپایی پایگاه های محیطی بیش از ۱۹۲ پایگاه در ایام شهادت امام علی (ع) در دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد برپا شد و پایگاه های ویژه ای نیز در لیالی پر برکت قدر به این مهم اختصاص یافت.

زارع تعداد فرزندان بدون حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین را تا پیش از این دارای روندی نزولی اعلام کرد و گفت: مشکلات اقتصادی جامعه باعث افزایش خانوارهای تحت حمایت این نهاد و به تبع آن افزایش تعداد فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام شد.

وی با اشاره به دستاورهای اجتماعی این طرح، گفت: کمک به این نیازمندان که در سنین حساس و سرنوشت ساز کودکی، نوجوانی و جوانی قرار دارند می تواند به ایجاد بستری صحیح برای ساخت آینده ای به دور از نیازمندی های مادی و فرهنگی برای این فرزندان ختم شود و این مسئله ضرورت توجه بیشتر رسانه ها، فعالان خیر و احسان و چهره های تاثیرگذار فرهنگی و هنری به این مسئولیت اجتماعی را دو چندان می کند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان مشارکت در این طرح را در هر زمان و مکانی میسر دانست و گفت: بهترین راه مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان و مطالعه شرح مختصری از زندگی و مشکلات فرزندان حاضر در طرح و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir و قبول حمایت آنها با پرداخت مبالغ دلخواه در دوره های زمانی منظم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها