موج
کدخبر : ۳۳۱۷۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331766

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی گفت: استراتژی اصلی تیم اقتصادی استان در سال گذشته حفظ واحدهای موجود و احیای واحدهای تولیدی راکد بود و دستاوردهای مهمی نیز حاصل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه رفع مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانک‌ها را کاری بسیار مهم در راستای حمایت از تولیدکنندگان و ‌احیای واحدهای راکد کرمانشاه ذکر کرد و‌ اظهار داشت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته میزان اثربخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیار مطلوب بوده و علاوه بر کسب رتبه برتر در کشور با احیای ۱۹۳ واحد تولیدی راکد در سال گذشته، ۷۵ درصد مصوبات نیز برای حل مشکلات تولیدکنندگان اجرایی شده است.

وی افزود: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد ولی وظیفه همه ما تمکین از قانون است و در چارچوب مقررات فعالیت خواهیم کرد.

حاتمی وجود فضای مناسب کسب‌وکار را برای جذب سرمایه بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: در موضوع بهبود فضای کسب‌وکار باید فضاسازی مطلوب از جریان‌های مثبت برای توسعه منطقه شکل گیرد و نباید از یک مشکل کوچک فضای منفی بزرگی ایجاد کرد.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه کاهش نرخ بیکاری، بهبود رتبه کسب‌وکار، احیای واحدهای تولیدی راکد، کاهش نرخ تورم و افزایش سرمایه‌گذاری را نتیجه تلاش مضاعف و‌ همت والای مردم و‌ مسئولین برای توسعه استان دانست و‌ بیان داشت: تقاضا دارم باوجود بهبود شاخص‌های کمی و کیفی توسعه استان، نباید با گزارش‌های کذب قضاوت‌های مردم را منفی و تصویر کرمانشاه را مثبت نشان ندهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها