موج
کدخبر : ۳۳۱۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331447

با حضور جمالی نژاد صورت گرفت؛

با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور بخش اورژانس بیمارستان های اشرفی و نه دی منظریه در خمینی شهر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، فرماندار خمینی شهر در آیین افتتاح پروژه های عمرانی بیمارستان های نه دی و اشرفی خمینی شهر گفت: با ورود به شهرستان خمینی شهر برنامه های مدونی را طراحی کرده که احصا سرانه ها برای پیشرفت شهرستان از جمله این موارد بود.

محمود مسلم زاده با بیان اینکه متوجه شدیم سرانه شهرستان بسیار کم است  و این در حالی است که در رشته صنعت رتبه دهم و در کسب و کار رتبه دوم را دارا هستیم ودر حوزه کشاورزی ، خشکسالی را پیش رو داشتیم که لا اصلاح الگوی مصرف بیش از 82 درصد زمین ها لوله گذاری شد.

وی در خصوص سرانه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر تصریح کرد: با طراحی افق 1404 دیگر یک فرد خمینی شهری جهت درمان به استان مراجعه نمی کند.

مسلم زاده اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی در طی هشت ماه گذشته تا کنون 14 میلیارد تومان جهت تجهیزات پزشکی و درمانی هزینه کرده است.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در بحث شیوع بیماری کرونا و فعالیت های انجام‌شده توضیحاتی را به سمع و نظر جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور ارائه داد و افزود: کمک های مردمی در امر پیشگیری از بیماری کرونا قابل ستایش است و با کمک خیرین شهرستان بیمارستان خیریه حضرت رسول (ص) نیز تجهیز و جهت نگهداری از بیماران کرونایی آماده گردید.

در ادامه رییس بیمارستان های نه دی و اشرفی ابراز کرد: بیمارستان نه دی خمینی شهر یک سانتر در بحث حوادث و سوانح راه اندازی نموده است.

علی اکبر جنگجو با بیان اینکه طبق مصوبات قبلی اورژانس بیمارستان اشرفی باید بروز شود این اقدام صورت گرفت.

وی ادامه داد: در بیمارستان نه دی در خصوص بخش های درمانی بحث غربالگری و عمل لاکراسکوپی در حال انجام است و در بیمارستان اشرفی به تخت های آی سی یو نیازمند بودیم که به لطف خدا این تجهیزات نیز تکمیل شد.

علی اکبر جنگجو به محدود بودن فضای فیزیکی بیمارستان اشرفی اشاره کرد و ادامه داد: درمانگاه در قلب بیمارستان قرار دارد و داروخانه بیمارستان با وجود اینکه گردش دارویی در سطح استان دارد در جای مناسبی قرار ندارد و امید است با همکاری شهرداری خمینی شهر پارکینگ روبروی بیمارستان اشرفی جهت رفع این مشکلات به بیمارستان واگذار گردد.

رییس بیمارستان های نه دی و اشرفی خمینی شهر در پایان درخواست: کمک جهت پرداخت بدهی های بیمارستان های خمینی شهر حدود 7 میلیارد تومان را خواستار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها