موج
کدخبر : ۳۲۹۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329843

حبیب کوهی:

رئیس شورای سیاستگذاری جبهه ایستادگی ایران گفت:سرمایه گذاران بومی و جوانان در اسیر بوروکراسی اداری ناشی از ضعف مدیریت هستند در حالیکه هر روز شاهد حاتم بخشی های دولت در حوزه های مختلف اقتصادی و واگذاریهای مشابه اهدا یا تاراج به افراد غیر بومی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،  حبیب کوهی دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل  در مراسم افتتاحیه دفتر این جبهه در شهرستان اصلاندوز گفت: موانع موجود برای سرمایه گذاران جوان و بومی باید رفع شود و بسته های تشویقی برای آنان از سوی مدیران ارشد استان جهت ایجاد انگیزه سرمایه گذاری ارائه شود.

وی ادامه داد:جوانان منطقه تعهد خاصی به این استان دارند و تعهد توام با انرژی آنان باعث رشد و شکوفایی اقتصاد استان می شود.

دبیر جبهه ایستادگی استان  برنامه ریزی های اقتصادی چند سال اخیر را بحران زا توصیف کرد و گفت: در صورت رعایت حقوق سرمایه گذاران بومی و عدالت در  برونسپاری بنگاه های اقتصادی، از حساسیت های اجتماعی به مسائل اقتصادی که حادث شده است پیشگیری می شد. وی افزود: پتانسیل های اقتصادی استان بویژه در جنوب استان باید در اختیار مردم استان قرار گیرد در حالیکه مردم منطقه با چشمانی اشکبار فقط نظاره گر تاراج سرمایه های استان هستند.

 کوهی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید گفت:سرمایه گذاران بومی و جوانان در اسیر بوروکراسی اداری ناشی از ضعف مدیریت هستند در حالیکه هر روز شاهد حاتم بخشی های دولت در حوزه های مختلف اقتصادی و واگذاریهای مشابه اهدا یا  تاراج به افراد غیر بومی هستیم.

وی ادامه داد: جبهه ایستادگی آماده است تمام ظرفیت های خود را در راستای حمایت از سرمایه گذاران جوان و بومی بکار گیرد.

دبیر جبهه ایستادگی استان  با اشاره به مسیر طولانی و سخت تصمیم به سرمایه گذاری تا زمان اخذ مجوزهای قانونی تاکید کرد: اقتصاد استان و جهش تولید با مردم این استان محقق می شود نه افراد غیر بومی رانتی که بدنبال تصاحب اراضی و دریافت تسهیلات ویژه هستند.

 کوهی دستور اخیر وزیر کشور در نشست استانداران کشور مبنی بر تشکیل اورژانس سرمایه گذاری را اقدامی مثبت خواند و اظهار داشت: استاندار اردبیل از این فرصت مغتنم جهت حمایت از سرمایه گذاران جوان منطقه نهایت استفاده را داشته باشد.

عضو شورای مرکزی حزب آبادگران جوان ایران اسلامی در پایان با اشاره به پتانسیلهای کشاورزی منطقه مغان گفت: اجازه تاراج خاک زرخیز مغان که عشایر و روستائیان منطقه آن را در طول تاریخ از چنگال بیگانگان محافظت کرده اند، به احدی نخواهیم داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها