موج
کدخبر : ۳۲۹۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329495

حمیدرضا فولادگر:

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: ستاد احیای زاینده‌رود نیاز به پیگیری نمایندگان جدید استان اصفهان در مجلس یازدهم دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا فولادگر در آخرین نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه بیان داشت: یکی از خواسته‌های نمایندگان استان اصفهان زمانی که استعفا دادیم ستاد احیای زاینده‌رود بود که زیر نظر معاون اول رئیس جمهور تشکیل شد.

وی اضافه کرد: در ارتباط با ستاد احیای زاینده‌رود و کارون زیر نظر معاون اول رئیس جمهور جلساتی برگزار شده اما نیاز به پیگیری نمایندگان جدید استان اصفهان در مجلس یازدهم دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پروژه‌های آبی اصفهان افزود: امسال ردیف بودجه ساماندهی طرح  دوم آبرسانی در بودجه آمده  و بودجه‌ 10 میلیارد تومانی برای آن در نظر گرفته شده است.

فولادگر گفت: در مدت زمانی سد تونل سوم کوهرنگ متوقف شده بود اما در حال حاضر فعالیت خود را از سر گرفته است و اصل پروژه دیگر مورد بحث نیست اما مردم محلی مطالباتی دارند که باید پرداخت شود.

وی ادامه داد: همچنین طرح آبرسانی به فلات مرکزی نیز به تازگی آغاز شده و در جلسه شورای عالی آب به تصویب رسیده است و کارهای اجرایی آن در دست اقدام است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور 16 ساله خود در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش زیادی از کار نمایندگان مجلس، رسیدگی به مراجعات مردمی است که متاسفانه بیشتر این مراجعات مربوط به مشکلات شخصی و درخواست کار و وام بود که البته رسیدگی به این مسائل از وظایف نماینده مجلس نیست.

فولادگر افزود:همچنین بخش دیگری از مراجعات مردم مربوط به مشکلات شخصی فرد با ادارات دولتی است که نمایندگان مجلس تا حدودی می‌توانند به مشکلات این افراد رسیدگی کنند. اما برخی مراجعات مربوط به ارائه طرح‌هایی برای بهبود وضعیت شهر و کشور است که نمایندگان موظف‌ به بررسی این طرح‌ها هستند.

وی بیان داشت: در 16 سال دوره نمایند ه بودن در مجلس همواره حمایت از تولیدات داخلی از بحث‌های مهم مطرح شده در جلسات مجلس بود که مقام معظم رهبری هم با حمایت‌های خود اهمیت این موضوع را دو چندان می‌کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم کشور از رکود اقتصادی و تحریم‌ها سربلند بیرون آید و مشکلات دیگری همچون بیکاری و تورم حل شود، باید از تولیدات ملی حمایت بکنیم.

حمیدرضا فولادگر با اشاره به شعار سال 99 خاطر نشان کرد: در حالی که مجلس تعطیل بود، از هفته اول فروردین تا هفته اول اردیبهشت ۱۴ جلسه با محوریت جهش تولید و بیماری کرونا برگزار کردیم.

وی ادامه داد: جذابیت بازارهای نامولد، امنیت سرمایه‌گذاری و نبود شفافیت، ثبات نرخ ارز و رقابت پذیری، کنترل قاچاق، توسعه صادرات از جمله عواملی هستند که در این سال‌ها علی‌رغم تاکید رهبر انقلاب در شعارهای سال بازهم دست و پای تولیدکنندگان را بسته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا شرایط ویژه ای داریم هرچند تحریم‌ها نیز باعث شدند تا وابستگی ما به نفت کاهش یابد و در شرایطی که نفت در مواقعی به قیمت زیر صفر رفته تاب‌آوری کشور ما را بیشتر کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها