موج
کدخبر : ۳۲۸۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328907

محمدرضا کیانی اعلام کرد:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان از ایجاد ۸۲۴۹ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی گفت: در سال ۹۸ بیش از ۸۲۴۹ فرصت شغلی توسط کمیته امداد برای مددجویان اصفهانی فراهم شد.

وی بیان کرد: آموزش، ارائه مشاوره شغلی، پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی را در کنار نظارت مستمر، محورهای اصلی خدمات اشتغال کمیته امداد استان اصفهان است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال را دارای بیشترین سهم در فرصت های شغلی ایجاد شده این نهاد عنوان کرد و گفت: بیش از ۲۲۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در قالب ۶۶۹۷ وام قرض الحسنه اشتغال در سال ۹۸ به مددجویان و واجدین شرایط توسط این نهاد پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اهمیت خودکفایی جامعه تحت حمایت این نهاد، افزود: به جز سالمندان و افراد دارای بیماری های خاص و صعب العلاج، سایر مددجویان با ارائه خدمات آموزشی، فنی و حرفه ای، مشاوره شغلی، پرداخت تسهیلات اشتغال، بازاریابی و همچنین کاریابی با همکاری بانک‌ها و موسسات کارآفرینی به سمت خودکفایی و توانمندی هدایت می شوند.

کیانی درباره خدمات کاریابی ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان نیز گفت: این خدمات بر ارائه بسته های تشویقی به کارفرمایان برای استخدام مددجویان از جمله پرداخت وام قرض الحسنه به ازای بکارگیری هر مددجو و یا پرداخت حق بیمه ماهیانه آن به مدت معینی استوار شده است و در سال ۹۸ از این طریق ۱۵۵۲ نفر از جامعه تحت حمایت این نهاد، جذب بازار کار شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به برنامه های این نهاد برای افزایش کارایی و بهره وری طرح های اشتغال مددجویان ، تاکید کرد: این طرح ها به مدت ۵ سال تحت نظارت ادواری قرار دارند و همچنین خدماتی از قبیل وام مجدد، مشاوره، فروش و بازاریابی نیز به آنها ارائه می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها