موج
کدخبر : ۳۲۸۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328409

قدرت اله نوروزی خبر داد:

شهردار اصفهان ازتخفیف 50 درصدی به مستاجران شهرداری اصفهان در بحران کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی با تبریک روز کارگر و معلم اظهار کرد: شهرداری اصفهان با توجه به شرایط پیش آمده در اثر شیوع ویروس کرونا تا 50 درصد به اماکنی که از شهرداری اجاره شده است تخفیف داده می شود.

وی اضافه کرد: تصمیم گرفتیم تخفیف های چند ماهه و بر حسب شرایط تا 50 درصد برای اماکنی که از شهرداری اجاره شده است در نظر بگیریم و تمهیداتی هم برای پارکینگ ها و غرفه های مختلف که از شهرداری اجاره شده است، اندیشیده شده است. چراکه اجاره کنندگان در این مدت به خاطر تعطیلی ها نتوانستند بهره برداری لازم را داشته باشند.

این مقام مسئول گفت: اکنون در کل دنیا شهرداری ها در حوزه هایی که هزینه ثابت جاری وجود دارد دچار مشکل شده اند، درآمدها در این وضعیت دچار تزلزل شده است و اصفهان هم از این موضوع مستثنا نیست.

وی ادامه داد: کرونا بسیاری از بخش ها و درآمدهای شهرداری را تحت تاثیر قرار داده است چرا که شهرداری ها نهادی در کنار مردم هستند و زندگی مردم ارتباط مستقیم با وضعیت شهرداری ها دارد.

شهردار اصفهان تصریح کرد: اکنون در کل دنیا شهرداری ها در حوزه هایی که هزینه ثابت جاری وجود دارد دچار مشکل شده اند، درآمدها در این وضعیت دچار تزلزل شده است و اصفهان هم از این موضوع مستثنا نیست اما از همان روزهای آغازین ستاد اقتصاد کرونا را برای مدیریت موضوع تشکیل دادیم تا مردم از برقراری خدمات شهرداری اطمینان داشته باشند. 

تداوم پروژه های عمرانی و انجام تعهدات در شهر اصفهان

قدرت اله نوروزی بیان کرد: با وجود مشکلات مالی که کرونا برای شهرداری ایجاد کرده است، خوشبختانه در شهر اصفهان همه پروژه های عمرانی شهرداری فعال و سایر تعهدات شهرداری هم در حال انجام است که البته دشواری های زیادی دارد. 

شهردار اصفهان گفت: برای اینکه مدیریت شهری در این فضا بهتر بتواند خدمات را تداوم بخشد به خلاقیت شهروندان نیاز داریم. ما به این خلاقیت چشم دوخته ایم و شنبه های خلاق را در این خصوص پایه ریزی کردیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها