موج
کدخبر : ۳۲۷۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327834

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: چهارمین جشنواره مطبوعات با هدف توسعه ظرفیت های خبر، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه خوانی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، ناصر مقدم در این رابطه گفت:  بخش های اصلی جشنواره شامل مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس(خبری، غیر خبری)، خبر،گزارش(خبری، تحلیلی)، مصاحبه، تیتر،  طراحی و صفحه آرایی،  طنز مکتوب و طرح و کاریکاتور است.

این مسئول با اشاره به بخش‌های موضوعی این جشنواره گفت: رونق تولید(حمایت از کالای ایرانی)، جهش تولید، -توسعه استان البرز،  حقوق شهروندی، دین و معنویت،  نشاط اجتماعی،  خانواده و سبک زندگی،  آب، محیط زیست،  چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی(طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد، فساد اداری، بیکاری، فقر) و نظام سلامت با محوریت ویروس کرونا خواهد بود.

مقدم بیان کرد: آثار رسیده در بخش‌های موضوعی جداگانه بررسی شده و از رسانه‌ای که بیشترین آثار را در هر یک از موضوعات فوق داشته باشد تجلیل خواهد شد .

وی افزود: در این بخش ارسال اصل و یا تصویر چاپ شده  آثار به دبیرخانه الزامی است و نیازی به بارگذاری این آثار در سامانه نیست.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان برای مشاهده جزئیات ضوابط و مقررات شرکت در جشنواره می‌توانند به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز مراجعه کنند.

این مسئول گفت: متقاضیان شرکت در جشنواره می بایست از تاریخ  ۲۰  اردیبهشت ۹۹  با مراجعه به سایت http://alborz.pressfestival.ir/ آثار خود را تا تاریخ ۲۰ تیر ماه  بارگذاری نموده و همچنین به صورت چاپ شده به دبیرخانه ارسال کنند .

وی در پایان گفت: اختتامیه این جشنوار ۱۵ مردادماه ۱۳۹۹ به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها