موج
کدخبر : ۳۲۶۶۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326673

اعضای شورای اسلامی شهر قم ضمن حضور در دانشگاه علوم پزشکی مراتب قدردانی از خدمات این نهاد در راستای مقابله با ویروس کرونا را به عمل آوردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عبدالله جلالی در این دیدار با اشاره به اقدامات به موقع و موثر دانشگاه علوم پزشکی در عرصه مبارزه و مقابله با ویروس کرونا ، اظهار کرد: این اقدامات در کنار همکاری شهروندان موجب شده است تا امروز شاهد کاهش تعداد بیماران کرونایی در استان باشیم.

وی بیان داشت: ما نیز در مجموعه مدیریت شهری قم با تمام توان در کنار مجموعه بهداشت و درمان استان هستیم و تلاش خواهیم کرد با کمک یکدیگر و با لطف الهی این ویروس منحوس را شکست دهیم.

محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حمایت های مجموعه مدیریت شهری قم گفت: ما در کنار بحران کرونا، بحران های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر بحران ها را نیز  ‌پیش رو داریم که نیاز است به مردم کمک های مقتضی صورت گیرد.

وی افزود: باید بسته های اقتصادی، فرهنگی، هنری و... آماده شده و در اختیار مردم قرار گیرد تا آنها از نظر مباحث روحی روانی و اجتماعی آرامش کافی داشته باشند.

قدیر گفت: شورای اسلامی شهر قم به واسطه  ریشه و حمایتی که در بدنه جامعه دارد، می تواند نقش موثری در تولید محتوای این پکیج ها داشته باشد که امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم در راستای توانمندسازی و خدمت شایسته به مردم گام برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها