موج
کدخبر : ۳۲۶۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326495

درراستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس؛

شهردار اصفهان از برگزاری هفته فرهنگی اصفهان به صورت مجازی درراستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا هفته فرهنگی اصفهان و شنبه های خلاق مطابق با شرایط جدید و به صورت مجازی در اصفهان برگزار می شود.

وی بیان داشت: هفته فرهنگی اصفهان از سوم اردیبهشت آغاز می شود که این هفته را به همه هنرمندان و کنشگران فرهنگی شهر اصفهان تبریک می گویم، سال قبل بعد از وقوع سیل در استان های لرستان و خوزستان، برای همدلی با ایران تعدادی از برنامه های این هفته را با تغییر رویکرد و با شعار همدلی برای ایران اجرا کردیم.  

وی افزود: امسال هم چون امکان تجمع و تشکیل اجتماعات وجود ندارد نمی توان این برنامه ها را در سطح شهر اجرا کرد اما برنامه ریزی خوبی برای برگزاری مجازی این رویداد در قالب های مختلف با مشارکت شهروندان طراحی کردیم که امیدوارم با مشارکت مردم اتفاقات خوبی در این هفته در شهر اصفهان رخ دهد.

نوروزی گفت: سومین برنامه شهرداری، برنامه جامع شهر است که تدوین آن به ما در جهت روشن ساختن آینده اصفهان و اینکه چگونه باید برای رسیدن به آینده بهتر اصفهان، تلاش و برنامه ریزی کرد، کمک می کند. 

شهردار اصفهان  گفت:تنها تفاوت این برنامه با برنامه های قبلی این است که برای اولین بار در کشور برنامه جامع یک شهر با مشارکت شهروندان تدوین می شود که در این راستا قرار بود از اول اردیبهشت محله به محله جلساتی را داشته باشیم که به دلیل شیوع کرونا امکان اجرای این کار نیست، بنابراین از مردم می خواهیم از طریق سایت www.isfahanplan.ir در این گفت و گوهای مجازی شرکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها