موج
کدخبر : ۳۲۴۶۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324687

قدرت اله نوروزی خبر داد:

شهردار اصفهان از توزیع 120 هزار بسته اقلام بهداشتی در حاشیه شهر و کمتر برخوردار اصفهان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی بیان داشت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا طی روزهای اخیر 120 هزار بسته اقلام بهداشتی شامل، دستکش، ماسک، صابون، مایع دستشویی، ژل، اسپری ضدعفونی کننده و پودر لباسشویی در سکونتگاه های غیررسمی حاشیه شهر و مناطق کم تر برخوردار توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح شهرداری یک هزار و 200 بسته اقلام بهداشتی ویژه کودکان کار در شهر اصفهان توزیع شده است.

شهردار اصفهان از نصب و توزیع 30 هزار اقلام تبلیغاتی ویژه شامل بنر، پوستر و بروشور در مناطق کم تر برخوردار شهر خبر داد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا بیش از پنج هزار نفر در شهرداری اصفهان به طور مستقیم برای نظافت شهر، آبیاری فضاهای سبز و ضدعفونی معابر درگیر این موضوع هستند.

قدرت اله نوروزی همچنین از توزیع بسته های بهداشتی در کمپ متکدیان گفت و افزود: در مجموع شهر اصفهان روزانه با یکصد هزار لیتر مواد ضدعفونی براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت گندزدایی می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری چهارصد وظیفه بر عهده داشت و مقابله با کرونا چهارصد و یکمین وظیفه آن به شمار می‌رود و این اقدام تا زمان قطع زنجیره ادامه خواهد داشت تا شهروندان از آلوده نبودن فضاهای عمومی شهر خیالی آسوده داشته باشند، ادامه داد: شهرداری از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا وارد عرصه شد و توانست تمام مکان‌های شهری را ضدعفونی کند به طوری که امروز این اقدام را جزو وظایف دائمی و مستمر شهرداری می‌ دانیم.

امکان استفاده خانواده های دارای بیمار کرونا از کیسه های زباله ویژه

نوروزی تصریح کرد: براساس تصمیم جدید شهرداری اصفهان ، بهتر است از این به بعد خانواده ‌های اصفهانی دارای بیمار کرونا از کیسه زباله ویژه استفاده کنند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه متقاضیان دریافت این کیسه ها می توانند با تماش با سامانه 137 شهرداری اصفهان، کیسه های زباله قرمز رنگ دریافت کنند، اظهار کرد: زباله ‌های آلوده به ویروس در کیسه ‌های مخصوص قرار می گیرد تا پاکبانان هنگام جمع‌آوری زباله از در منازل، از وجود زباله ‌های آلوده آگاه شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها