موج
کدخبر : ۳۲۴۲۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324286

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما از اقدامات انجام‌ شده برای مقابله و مدیریت بیماری کرونا ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: با همراهی و همدلی مردم و مسئولین فضای مناسبی برای مبارزه با این بیماری در استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه به همکاری مطلوب نیروهای نظامی و انتظامی استان کرمانشاه در مقابله با کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: حضور مسئولین در کنار مردم بسیار بااهمیت است و استاندار کرمانشاه نیز همیشه پرتلاش و پای‌کار است و همین روحیه با سبب شده که مشکلات ما در مقابله با کرونا در کرمانشاه نسبت به دیگر استان‌ها بسیار کمتر باشد.

امام‌جمعه کرمانشاه در ادامه بر تداوم روند مطلوب تأمین اقلام ضروری و کالاهای موردنیاز مردم تأکید کرد و بیان داشت: از همه ظرفیت‌های موجود برای خدمت به مردم استفاده شود و به همگان توصیه می‌کنم به وظیفه و تکلیف خود عمل نمایند و همه ما موظف به انجام دستورات و مصوبات برای حفظ سلامت مردم هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان به لزوم اهتمام جدی و تلاش مستمر در بحران‌ها اشاره کرد و گفت: در این مواقع حساس باید توانایی و همت خود را نشان بدهیم و به وظایف خودمان عمل کنیم که خوشبختانه تا الآن مسئولین عملکرد مناسبی داشته‌اند و مردم هم مشارکت و همراهی بسیار خوبی را نشان داده‌اند.

وی در خاتمه در پیامی به مردم شریف و فهیم استان توصیه کرد در روز 13 بدر برای حفظ سلامت خود، خانواده و هم استانی‌های عزیز در مقابله با کرونا از خانه‌ها بیرون نروند و در خانه بمانند زیرا این توصیه‌های پزشکان و مسئولین استان برای حفظ سلامت آنهاست و به امید خداوند از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و روزهای خوبی را در پیش رو خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها