موج
کدخبر : ۳۲۴۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324037

برای مقابله با بیماری کرونا انجام شد؛

سرپرست کمیته امداد اصفهان ازپرداخت بیش از 3 میلیارد تومان به مددجویان کمیته امداد برای مقابله با بیماری کرونا دراصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: برای مقابله با ویروس کرونا تا کنون بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان پرداخت شده است.

وی با تاکید بر تمرکز و تلاش این نهاد برای جلوگیری از آسیب دیدن جامعه تحت حمایت در مواجهه با ویروس منحوس کرونا ، اظهار کرد: برای این منظور تا کنون بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در دو مرحله به جامعه تحت حمایت پرداخت شده است و در تلاشیم تا با همکاری خیران و نیکوکاران ارجمند این کمک ها را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: این مبالغ به صورت نقدی و به روش غیر حضوری با اولویت بیماران خاص و صعب العلاج، سالمندان، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان در معرض خطر پرداخت شده است.

زارع کمک به مددجویان در این زمینه را وظیفه و دغدغه کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در این مسیر نیازمند همیاری و همراهی مردم عزیز و خیر اندیش استان هستیم.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان گفت: بهترین راه های موجود و در دسترس، استفاده از کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و یا واریز به حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها