موج
کدخبر : ۳۲۳۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323811

ظرف ۲۴ ساعت گذشته؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، با اشاره به اینکه طی روز گذشته یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا درگذشت، گفت: تعداد ۶ نفر به مبتلایان کرونا در استان اضافه شد که ۴ نفر در قشم، یک نفر در بندرعباس و یک نفر در حاجی‌آباد بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تشریح آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا، اذعان داشت: از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگا ، یک هزار و ۶۳  بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی تاکنون به بیمارستان مراجعه کرده اند، که ۹۳۵ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۶۷۵ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده است. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگا ، یک هزار و ۶۳  بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی تاکنون به بیمارستان مراجعه کرده اند، که ۹۳۵ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد ۶۷۵ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده است. 

وی افزود: آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۱۶۱ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۶ نفر در استان شامل ۴ نفر در قشم ، ۱ نفر بندرعباس و یک نفر از حاجی آباد به شمار کرونا مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده که ۱۴۰ نفر از این تعداد نیز با بهبود وضعیتشان ترخیص شدند و  در حال حاضر نیز ۸ بیمار حاد تنفسی نیز بستری هستند.

بیشتر بخوانید:

آزمایش تشخیص کرونا با چند کلیک

ربات تلگرامی نمایش پراکندگی مناطق پر خطر ویروس کرونا توسط خبرگزاری موج منتشر شد

 فرشیدی ادامه داد: طی روز گذشته یک نفر از بیماران مبتلا به کرونا در حاجی‌آباد (مرد ۷۵ساله) درگذشت و یک نفر نیز به شمار فوتی ها اضافه شد و شمار فوتی ها نیز به ۱۳ نفر افزایش پیدا کرد. 

شایان ذکر است؛  بندرعباس با ۷۹ مورد، کیش با ۳۳ مورد، قشم با ۱۸ مورد، میناب ۱۰ مورد ، بندر لنگه ۷ مورد ، حاجی آباد ۴ مورد ، رودان ۴ مورد ، پارسیان ۲ مورد ،بستک ۲ مورد،جاسک یک مورد و خمیر یک مورد نیز توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها