موج
کدخبر : ۳۲۳۴۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323464

به دلیل شیوع کرونا ؛

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان ازکاهش 80 درصدی مسافران نوروزی به دلیل شیوع کرونا به سال گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس محبوبی گفت: آمار مسافران ورودی و خروجی پایانه های مسافربری شهر اصفهان به دلیل شیوع کرونا نسبت به سال گذشته در ایام نوروز 80 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: هم اکنون تعداد مسافران کمی از پایانه های مسافربری استفاده می کنند به نحوی که آمار مسافران نوروز ی پایانه های اصفهان نسبت به سال گذشته در همین ایام حدود 80 درصد افت داشته است.    

پایانه های شهر اصفهان به صورت مرتب ضدعفونی می شود

محبوبی با اشاره به ضد عفونی مستمر پایانه های شهر اصفهان، تصریح کرد: این کار در 5 پایانه شهرداری اصفهان در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می شود. شهرداری های مناطق و بسیج نیز همکاری بسیار خوبی در ضد عفونی کردن پایانه ها دارند.

وی افزود: ضد عفونی دیواره ها، سازه های عمرانی و سرویس های بهداشتی در پایانه ها به صورت مرتب انجام می شود. 

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: به شرکت‌های مسافرتی مستقر در پایانه‌ های شهر توصیه شده بر پشت بلیت‌ های صادره توصیه ‌های بهداشتی و راهکارهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا را درج، از ماسک و دستکش یکبار مصرف برای صندوق دار و سایر کارکنان استفاده و پیشخوان ها و محیط کاری خود را مرتب ضدعفونی کنند که نظارت ویژه در این خصوص هم انجام می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها