موج
کدخبر : ۳۲۳۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323328

 استاندارقم در دیدار امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

استاندار قم با ابراز نگرانی از احتمال افزایش موج دوم شیوع بیماری به‌واسطه سفرهای نوروزی گفت: لازمه موفقیت قطعی در مبارزه با کرونا همرامی و مشارکت مردم است 

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید اظهار داشت: در سال گذشته در حوزه اقتصادی اقدامات خوبی در استان قم صورت پذیرفت که امیدواریم با طبیعی شدن روال زندگی مردم با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب در حوزه تولید با جهش روبرو شویم.

وی با بیان اینکه در یک ماه گذشته همه نیروهای مسلح شامل ارتش، سپاه، ناجا و بسیج در کنار ستادهای مردمی و خیرین پشتیبان کادر درمانی و پرستاران بوده‌اند، ابراز کرد: علیرغم اینکه برای نخستین بار در استان قم ویروس کرونا شناسایی و کشف و روند بیماری صعودی بود ولی در یک هفته گذشته شاهد تثبیت وضعیت در استان هستیم.

استاندار قم با تأکید بر اینکه این تثبیت جای امیدواری بوده ولی نباید سبب غفلت و سستی در برنامه‌ها شود، یادآور شد: طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در قم با قدرت آغازشده است و تمام دستگاه‌های اجرایی مأموریت داده‌شده که به جد دنبال کنند.

وی با اشاره به ایجاد برخی محدودیت‌ها در استان قم اضافه کرد: درخروجی‌های استان، مراکز خرید و بازار برخی محدودیت‌ها اعمال‌شده است و از هرگونه تجمعی که سبب گسترش بیماری شود جلوگیری به عمل می‌آید.

سرمست با تقدیر از تلاش‌های مجدانه نیروهای مسلح برای ریشه‌کنی بیماری کرونا تصریح کرد: باید همه تلاش و تدابیر به کار گرفته شود تا زنجیره انسانی انتقال این ویروس قطع شود.

وی با ابراز نگرانی از دو هفته آینده با توجه به تعطیلات نوروزی علیرغم اعلام عدم پذیرش مسافر افزود: برنامه ضربتی تا 15 فرودین پیش‌بینی‌شده است که امیدواریم بیماری در استان کنترل شود و در کنار آن باید مردم را متقاعد کنیم که  در خانه بمانند تا از این وضعیت خارج شویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها