موج
کدخبر : ۳۲۲۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322718

نانوای متخلف پس از معرفی خود به مراجع قانونی محکوم به گذراندن دوره‌های بهداشتی هلال‌احمر و کمک به ضدعفونی کردن معابر شهر کرج شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، معاون دادستان کرج اعلام کرد: کارگر شاغل در نانوایی که به عمد و از سر لجبازی در مقابل مشتریان اقدام به تخلف بهداشتی نموده و متواری شده بود، خودش را به دادسرا معرفی کرده است.

جواد یاوری گفت: برای مجازات این مجرم با توجه به عدم سوء پیشینه کیفری واقدام وی برای معرفی خود به مراجع قانونی و نداشتن شاکی خصوصی از ظرفیت‌های قانونی موجود برای تعلیق مراقبتی متهم استفاده شده است.

وی اظهار کرد: در این حکم با توجه به شیوع ویروس کرونا متخلف مکلف به  گذراندن دوره‌های آموزشی کمک های اولیه هلال‌ احمر شد .

یاوری افزود: این متهم همچنین به مدت 45 روز، روزانه به مدت 2 ساعت در اختیار شهرداری منطقه 2 کرج قرار می گیرد تا در امر ضدعفونی کردن معابر و خیابان های شهر کرج به آن شهرداری کمک کند.

گفتنی است: در چند روز اخیر پس از انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه کارگر نانوایی رودرروی مشتریان به عمد و از سر لجبازی به اسکناس‌ها دست زده و در عین حال مبادرت به پخت نان می کرد، نانوایی مذکور پلمپ و متهم متواری شده بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها