موج
کدخبر : ۳۲۲۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322705

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد خبرداد:

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد با اشاره به مصرف بهینه آب از سوی مشترکین از افزایش مصرف آب توسط روستائیان اسدآباد خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  احدی ایمان، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد با اشاره به مصرف بهینه آب از سوی مشترکین و افزایش مصرف آب توسط روستائیان اسدآباد، گفت: طی سالجاری ۸۳ انشعاب غیرمجاز در سطح روستاهای اسدآباد کشف و با متخلفان برخورد شد ضمن اینکه تعدادی از این انشعابات نیز تاکنون تبدیل به انشعاب مجاز شده است.

وی با اشاره به حفر سه حلقه چاه عمیق در روستاهای موسی آباد، بادخوره و حسن آباد در سالجاری ادامه داد: اجرای شبکه داخلی کمک سفلی و چنارعلیا نیز در سالجاری عملیاتی شد.

احدی ایمان با بیان اینکه در یکسال گذشته اجرای خطوط انتقال در مجتمع های آبرسانی النجه گنجه، جنت آباد و چنارعلیا به انجام رسید، خاطرنشان کرد: در حوزه بهره برداری نیز ۹۳ مخزن در راستای افزایش کیفیت آب، شستشو شد ضمن اینکه ۳۴۰ متر شبکه آبرسانی نیز در روستاهای تابعه شهرستان اسدآباد اصلاح شد.

وی همچنین با اشاره به تعویض ۳۴ مورد الکتروپمپ درچاه ها و ایستگاه های پمپاژ یادآور شد: در سالجاری، تعمیر و تعویض ۳۲۸ مورد تابلوی برق به همراه رفع ۶۵۰ مورد نشتی و شکستگی عملیاتی شد.

احدی ایمان در ادامه از وجود ۲۹۰ سرویس آبرسانی سیار دائم و موقت درروستاهای دارای مشکل در این شهرستان خبر داد و گفت: در حوزه امور مشترکین نیز در سالجاری ۱۵۸ انشعاب به فروش رسیده ضمن اینکه تا پایان دوره پنج، ۸۴۴ میلیون تومان آب فروختیم که ۸۳۰ میلیون تومان از فروش آب، معادل ۹۹ درصد آن وصول شده است.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد، وی با اشاره به تعویض ۳۱۰ مورد کنتور معیوب، اظهار کرد: در راستای ارتقاء سطح کیفی آب، در سالجاری چهار مورد کلریناتور گازی و مایعی جدید نصب و ۱۰۹ کلریناتور نیز تعمیر شده است.

احدی ایمان همچنین با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۶۴۰ کیلوگرم هیپوکلرید و ۲۲۰ کیلوگرم کلر در راستای سالم سازی آب شرب روستایی شهرستان استفاده شده است، گفت: با توجه به بررسی های انجام شده، هیچ گونه آلودگی شیمیایی و میکروبی در روستاهای تحت پوشش مشاهده نشده و تمامی آب مصرفی سالم و بهداشتی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها