موج
کدخبر : ۳۲۲۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322491

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان:

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: مردم از حضور و ازدحام در باغ رضوان در پنجشنبه و جمعه آخر سال خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، احمدرضا مرادی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از شهروندان اصفهانی می خواهیم از حضور و ازدحام در باغ رضوان در پنجشنبه و جمعه آخر سال و روز اول نوروز پرهیز کنند.

وی افزود: از مردم در خواست داریم، زیارت اموات را به بعد از عبور از بحران کرونا و زمان مناسب دیگری موکول کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان ها ی شهرداری اصفهان تصریح کرد: سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان یک سازمان خدمات رسان است و بر همین اساس تعطیلی این مجموعه امکان‌پذیر نیست زیرا اشخاصی که بستگان خود را از دست داده و داغدار هستند، برای انجام مناسک خاکسپاری به آرامستان باغ رضوان مراجعه می کنند.

وی افزود: سازمان آرامستان های شهرداری با هدف حفظ سلامت شهروندان و مراجعه‌کنندگان و افزایش ایمنی افراد و بر اساس دستورالعمل های بهداشتی اقدامات لازم را در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا انجام داده است.

مرادی بیان کرد: گندزدایی و ضدعفونی تمام فضاها، مکان های عمومی، خودروها و تجهیزات به کار گرفته شده برای حمل، تغسیل، تکفین و تدفین متوفیان به صورت روزانه انجام می شود و همه همکاران، پیمانکاران و مراجعان ملزم به رعایت موازین و اصول بهداشتی بر اساس دستورالعمل های ابلاغی شده اند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: در همین راستا از بستگان متوفیانی که ناچار به حضور در آرامستان برای دفن اموات خود هستند درخواست می شود از برگزاری مجالس ترحیم خودداری و از تجمعات بطور جدی پرهیز شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها